Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bugun bunlari toparlayabildim

Cvp: Bugun bunlari toparlayabildim

Mermer olur mu bi kereligine. ama mermeri kaynattim suyu beyazladi

Mermer cilalı değilse o da salınım yapabilir. Eğer düzgün bir kaya bulamıyorsanız, uzun ve büyük bir kaseyi ters çevirip kullanabilirsiniz. Üstüne halı kaydırmaz sermeyi unutmayın ama.

Mermer biraz salınım yapabilir. Ancak sanırım bir günde etkilemez. İçim rahat etsin derseniz yarın başka taş bulana kadar bir gece daha eski kabında kalabilir.

Hali kaydirmazi nerden bulcam :(

Porselen canagi ters cevirip koycam

Halı kaydırmazı bir milyoncularda veya marketlerde bulabilirsin. Halı kaydırmaz olmadan porselen zemine tırmanamazlar.

Mavi damlada acikti saka gibi ya :'(

Alışveriş yaptığınız pet shoplara çok dikkat edin.
Hazır kuru alanlardan da tercih edebilirsiniz ama maliyet artar tabiki.

açtığımda bu şekildeydi takılmış ve sanki kullanılmış gibi. bunu da değiştireyim mi sorun olmaz mı?
mailto:/2d1qv6a.jpg

Fazla bir kayıp yok. Bence diğer konular için gidince sadece bunun durumunu belirtmeniz kafi.

7.5 lira vermiştiniz sanırım. Bence açılmış bahanesiyle geri verin. İnternetten alış veriş yaptığınız zaman aynısını 2 3 liraya alırsınız. Paranıza yazık olmasın. Zaten mavi damlanın şuan için acelesi yok. Mavi damla mantar ve mikrobik durumlarda kullanılır zaten. Akciğer enfeksiyonu gibi hastalıklarda kullanılmaz.

bide bu mavi damla bnim elimden geçmiyo kaç kere elimi yıkadım geçmedi kesin boya verdiler hayvanı öldürcekler yaaa :'(

Mavi damla zor çıkar, merak etmeyin :)

Tesekkurleeerrr ^^

Su buharlasir ve makina patlar mi kaplumbagalarima bisey olur mu korkuyoruum.suyu daha fazla yukseltemem kabuklarin ustune cikip nefes aliyolar. yine o kucuk kabina mi koysam gece

su seviyesi önemli değil ama dinlenmesi için kara yer lazım ısıtıcı su buharlaşınca çatlaya bilir ve elektrik kaçağı olur ve kapluşlar da ölür ve şunu söyleyin ısıtıcı cin malı dandik elinizi suya sokmadan önce elektrik fişini çekin öle sokun çarpılmayın sonra

Şimdi ısıtıcımız roxin ve çelik.Akvaryuma çeşme suyu koyduğumda ısıtıcının suyun dibinde kalan kısmı kireç kapladı. artık içme suyu koyuyorum akvaryuma

Geri