Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Büyük bir ksımını tamamladığım paludaryumum

Cvp: Büyük bir ksımını tamamladığım paludaryumum

Tesekkur ederim cem dediklerini yaptim da ipek bitki bulamiyorum ki uygun ölçüde ve tipte akvaryum yüksekliği 60 cm oneriniz varsa link alabilir miyim

Böyle bir sıkıntımız var ne yazıkki şu an alisarpın dediğine göre n11.com sitesinde varmış bir iki ürün ben bakmadım.

Ben en iyileri bir lisveris merkezinden aldim ardindan 3-4 tane de guzel ipek bitkiyi n11 34petmarkette bulmustum ama haa var midir bilmiyorum

Bu boyda bile hamle yapmadıklarına göre hayvanlar balıkların av OLDUĞUNU halen farkedememiş. Benimkiler simsiyah astronotları bile kovaladı. Yem yemede de zorluk çıkmıyorsa idare ediyorlar demekki şimdilik.

Diğer konular Yazılmış. Bana biraz rampa uzun geldi. Umarım çabuk alışırlar.

Emre hepinizin isleri yogun oldugunu forumdan biliyoruz ama soylemeden edemeyecegim sen yazana kadar onlar alistilar bile hatta bazen kumda birbirini kovalıyorlar:)

Balik konusunda da umarim daha da av olarak gormezler gormesinlerde

Çok iyi. Bu kuru alan konusunda genelde hemen suya yakın olsun ve kısa rampa ile çabuk çıkıp inelim modunda oluyorlar. Kumu da sevmeleri iyi olmuş. Sorun yaşatacak Nazlı hayvan değiller belliki. Nazar değmesin :)

İşler yoğun ama vakit buldukça bakmaya çalışıyorum. Cem sağ olsun forumda benden daha aktif olduğu için sorularınız daha çabuk yanıtlanıyor.

Bizde burda tecrube kazandikca yeni gelen uyelere yardimci olmaya calisacagiz zamanla

Bizimde temennimiz bu. Kalıcı üyeler yeni arkadaşlar için büyük şans.

İnşallah bayrağı alırsınız yaşlandık artık. Sabah 4'e kadar bakarken şimdi 24:00 oldu mu yığılıp kalıyorum. Kurtarın bizi.

Geri