Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

büyük kaplumbağamı ücretsiz verebileceğim bir yer arıyorum

azul

Yeni Üye
[/size][/color][/u]bakmakta zorlandığım kaplumbağamı istanbul içinde ücretsiz verebileceğim birini arıyorum.[size=medium]

Adınız Soyadınız:
Oturduğunuz il-ilçe:
Neden vermek istiyorsunuz:
Ücret:
Kapluşun Cinsiyeti:
Kapluşun Yaşı:
Kapluşun boyu:
Kaç tane kapluş:
Resim:
İletişim:
/Kapluş dışında almak istediğiniz:

Bu bilgileri girerek konu açınız aksi taktirde konunuz kitlenecektir.

ismim melek istanbul şişlideyim.bakımında zorlanıyorum.kaplumbağa bana hediye olarak geldi.iki tanelerdi bi tanesi öldü.ne kokusula baş edebiliyorum nede bakımını sağlıklı yapabiliyorum.zavallıya eziyet etmek istemediğimden vermek istiyorum.bi çok kişi herhangi bir dereye bırakmamaı falan söylüyor fakat bunu yapmayada içim elvermiyor.alınan yere sorduğumda dişi olduğu söylenmişti ama onlarda tam emin değillerdi.çok küçükken belli olur büyüdüünde anlaşılmaz falan demişlerdi

Hoşgeldiniz Melek Hanım umarım iyi bir yuva bulursunuz:)

teşekkürler.hoş bulduk.umarım birileri almak ister.

geçici olarak birinden aldığımdan akvaryum veremiyorum.ama motorunu ben aldığımdan kaplumbağla birlikte motoruda verebilirim.

eğer hala birisim almadıysa ben alabilirim isterseniz...
hektar ben sana kaplumbağamı veririm

bende ona cvp yazdım ama sanırım vazgecti geri dönmedi bana

bahar2001' Alıntı:
eğer hala birisim almadıysa ben alabilirim isterseniz...
hektar ben sana kaplumbağamı veririm

Daha sağlıklı bir alım-satım olması için buraya göre ilanınızı verin :)
mailto:/forum/alim-satim-ilanlarini-acmadan-once-okuyun-t-501.html

o benim kuzenim oluyo hektar
azul hektarın ben kuzeniyim bi bilgi istersen sorabilirsin

slm.sanırım hektar kaplumbağamı alıcak bahar teşekkür ederim.vamprella sanaysa inanki hayranım.sıkılmıyorsun ,yardımcı oluyosun anında cvp veriyosun.sayende bu siteyi buldumda zavallıya bi yer bulabildim.teşekkürler...

Rica ederim düşüncelerin için. Yardımım dokunduysa gerçekten çok sevindim :)
Kapluşun yeni yerinde sağlıklı,güzel bir şekilde büyür inş.

hektar msj ozelliğini kapatmıssın sana numaramı yazmak istedim ama msj iletilmiyor

Geri