Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cahide Bübü

Ne güzel. İnşallah bir daha sıkılmaz ve bunlara bir ömür boyu bakarsınız. 30 cm olduğunda bile sıkılıp atmazsınız. Onun için en azından 200*100*50lik bir paladaryum falan yaparsınız.:)

ne aşısı kardeş kaplumbağaya aşı vurulmazki petshoptan alınır ömür boyu bakılabilir (tabi imkan varsa)

Zaten o şaka yapmak istedi. Isırıyorr hem de nasıl. Geçen ısıracağım diye parmağımın derisini kaldırdı. Tuttu mu bırakmaz. Yem var sanar ısırır. Sonra alacam diye kafayı içine falan çekerek ısırır. Yapamadımı bırakır ve ben derin bir oh çekerim. Canım acır ama tepki vermemeye çalışırım zarar vermeyim diye.

Ya ben adını değiştirmek istiyorum kabuklu böcüğümün... Aşkımsu olsun istiyorum.... :D

Sitede bir ara herşey silinmişti (saldırıdan dolayı) sonra yeniden geldi silinen bilgiler ancak o sırada sadece seninkiler değil diğer tüm eski fotoğraflar da silinmiş. Nedenini bilemiyorum admin sorunla ilgilenecektir yapılabilecek bir şey varsa.

RE: Cahide Bübü

Yeni resimler cekip koymak icinmi silindi acaba :D yeni resimler istiyoruz bahanesi buda.

Mesajlar duruyor ve resim yoksa sitemizi google engellediği zaman sadece mesajları alıp siteye dair herşeyi sildiğim zamandır.Tabiki avatarlar,eklenti olarak gönderilen resimlerde gitti.Ama bunun yapılması gerekiyordu.

Herşey sitemiz için
Saygılar,

Aman amannn.. Benim Cahide artık büyüdü de ısıtıcı kırmaya çalışıyoır... Isıtıcının vantuzları tutmaz oldu... Filtreyi yan koyup sıkıştırıyorum ama nafile... ÜStüne çıkıp filtrenin aralara dalıyor ya da filtrenin altından saldırıya geçiyor... Bir bakıyorum kiii ısıtıcı yerinde değil. Salkım saçak altı bir yerdeee üstü bir yerdeee... Kırılacak diye korkuyorum artık.. :D En iyisi mi para bulunca ona tamamı suya giren bir ısıtıcı almak.. Suyun içine iyice yatar vaziyette sokmak.. Bu böyle gitmez.. Valla yaında iyice düşlecek de bozulacak falan diyorum tamamı suya girip de..

Geri