Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çeneleri güçlümü diyenler için :)

okankrn

Gümüş 1 Üye
mailto:/2j2zseb.jpg*
mailto:/149cw76.jpg*

Neyseki yutmadan çıkarmayı başardım.Sularınıda her ihtimale karşı tamamen temizledim.

Cvp: Çeneleri güçlümü diyenler için :)

Şimdi bunlar civalı mı oluyor alkollü mü ?

Civalı diye biliyorum

Geçmiş olsun Okan, iyi bir yaralanma olmamış. Kontrol etmişsindir zaten. Birde yem uzatıp ağzını açınca içine bir bakmakta fayda var. Suyu temizlemen iyi olmuş. Haylazlıkları devamlı iş çıkarıyor.

geçmiş olsun neyseki civa tüpü sağlam kalmış esas o kırılsaydı zehirlenip ölürlerdi. cam parçalarını tam temizledin değil mi ? bu dereceler konusunda en iyisi:
mailto:/urun_detay.aspx?urn=11932&ad=jbl-vantuzlu-cam-derece-0-50-c
ve bu: mailto:/urun_detay.aspx?urn=1141&ad=sera-vantuzlu-cam-derece-0-50-c

her ikisi de aynı ve kalın camı var. ikisinden de aldım. benimkilerde yoklamışlardı. sorun çıkmadı.

Sağolun abi ucuz yırttık neyse ki, kapsamlı bi temizlik yaptım kum dahil.Ağzına bakmak çok zor olmadı her fırsatta açıyor zaten bi sorun gözükmüyor şuan.

Tekrar geçmiş olsun. Cem in verdiği dereceler çok iyidir. Vantuzlarıda daha iyi tutunuyor. Bende bu kırılandan vardı, vantuz işe yaramaz hale gelince sağa sola çarpmaya başladı. Kırılma fırsatı olmadan atmıştım.

Vay be ! Gecmis olsun Okan, gereken tedbirleri uygulamissim zaten ama merak ettigim sen yanlarindamiydin isirdiklari zaman

Ben de dip temel temizlik yaparken kirdim allahtan kapluslar yedek akvaryumdaydi da ucuz kurtuldular gercekten vantuzu hic tutmuyordu

Emin akvaryum pc nin hemen yanında neyseki gündüz oldu görebildim gece olsa ne yapardım hiç bilmiyorum Allah korudu.

Geri