Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çin'de ki canlı vahşet

mertcanerdinc

Taç 2 Üye
http://www.gazetesiz.com/haber/yasam/hayvanlar-kralligi/canli-anahtarliklar-yasaklansin-73319.html

Haberi okuduktan sonra hayret ettim . Gerçekten böyle bir şey nasıl yapılabilir anlamiyorum .

Cvp: Çin'de ki canlı vahşet

Onu bırakında kaplumbağa yahnisine, fare yemeğine ne diyorsuunuz :w00t:

Bu haber daha önceden de tvlerde çıkmış yine bu foruma başlık olmuştu Mertcan. O zaman yapılan onca şikayete rağmen kesmemişler bu işi yapmayı. İşin tersi çok da rahbet görülüyor Çin de bu katliam. Eee bir yaptırım olmazsa ve talepte varsa, özellikle de söz konusu yer Çin se bu vahşet durmaz. Çin de bu ve bunun gibi bir çok katliam bulunmakta ve hoş karşılanmakta. Yazık.

bu konuyu tekrar gündeme getirmen iyi oldu mertcan. çinlilerin hayvan sevgisi midelerini doyurana kadar. o imza kampanyasında benimde imzam var. ama orada yazdığı gibi bu işin bir gün sona ereceğine inanmaktan başka çare gelmiyor elden.

Bir insan bu kadar cani olamaz.Nasıl oluyorda bunlara yetkili kurumlar karşı çıkmıyor aklım bile ermiyor.

Evet şikayetlerin olmasına rağmen hala devam ediyor olması ve rağbet görmesi . İmza kampanyası inşallah bir işe yarar . Buna son verilmesi gerek .

Çindeki hyavan eziyetleri malesef durmak bilmiyor
Bi millette vicdan olacak gerisi boş işte
Bu imza kampanyalari hep çine karşi toplaniyor zaten
Acimasiz herifler

Haberi okuduktan sonra insanoğlunun ne derece vahşi olabileceğini bir kez daha düşündüm.Bir canlıya bunları yapabilmek nasıl bir ruh halini gerektiriyor ya da para kazanma hırsı insanları nasıl da bu derece vahşileştirebiliyor anlamak imkansız.

Hayatım boyunca asla ırkçı olmamışımdır ama bu çinliler kadar cins bir millet daha görmedim. Hem hayvanlara yaptıkları hem de diğer konulardaki tutumları bunlar insansa biz neyiz dedirtiyor.

Gerçekten hayret verici bir olay. İnsanlar sanırım bunları hayvandan saymıyor.

İnsan hayatına değer vermeyen bir milletten ne bekleyebilirizki...

Yazık..Bu çinlilerin yemek anlayışını ve hayvan sevgisini bir türlù anlayamıyorum:(

Insanin kulturel yapisi falan diyerek belki kaplumbaga yenmesi anlasilirama bu rezillik anlasilamaz bunu alaninda sataninda insanligindan suphe ederim ben cehaletmi desem canilik mi desem onuda bilemedim

Bu dunyada cinliler kadar ilginc bir miller yok illa her isi ters yapacaklar bocek kurtcuk vs vs ( bir ara cenin yediklerini dahi duymuştum. ) yemelerini anlariz tamam ama boye bir vahseti hayvanlar (afedersiniz) bile yapmiyor biri artk dur demeli !

dünya ekonomisini ele geçirdiler. ülkeler bir şey yapamaz. elleri mahkum. belli gruplar bu konuda çaba gösteriyor ama onlarında etkileri yok.

Herkes bir gün yaptıklarının bedeli neyse öder.

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/45044-yasam-pes-dedirten-urunler/1

bende gördüm. lanet insanlar.

Geri