Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cinsiyeti nedir?

smy96

Bronz 4 Üye
[attachment=1147][attachment=1148] Cinsiyeti nedir acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_8834.JPG
    IMG_8834.JPG
    175.5 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_8837.JPG
    IMG_8837.JPG
    54.2 KB · Görüntüleme: 31
Cvp: Cinsiyeti nedir?

Biraz küçük olduğu için cinsiyeti tam doğru anlaşılamayabilir .
Kuyruğunu almamışsınız ben oraya bakıp anlıyorum bu resime bakarak kendinizde seçebilirsiniz :smile:

Kuyruğunu elime alınca içine kıvırıyor. Karşılaştırma yapamıyorum çünkü elimde şu an bir kaplumbağa var. Ona eş alacağım. Cinsiyetini bilmek istiyorum bu yüzden.

Benim de pek fazla bilgim yok onu korkutmadan almayı deneyebilirsiniz yada ona eş alacağınız yerde baktırabilirsiniz ama ben pek dışarıya çıkarmanızı tavsiye etmem.

Peki teşekkürler. Başka birinin yorum atmasını bekleyeceğim o zaman. Sağolun.

tırnaklarını veya kuyruğunun resmini çekerseniz daha yardımcı oluruz bu arada yaşı kaçtı ?

[attachment=1150][attachment=1151]Buyurun resimler.

Ekli dosyalar

• IMG_9832.jpg
    IMG_9832.jpg
    93.9 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1280.JPG
    IMG_1280.JPG
    87.6 KB · Görüntüleme: 13

Alt kabuk ıc bukeyse erkektır dıs bukeyse dısı

hayırlı olsun şehzadeniz olmuş.(erkek) bağası (alt taraf) koyu sarı ve desenler koyu siyah. büyüdükçe tırnaklar ve kuyruk daha da uzayacaktır.

Bence şu anda eş almayın. Alacağınızın dişi olması bu bu boyutlarda kesin olmayabilir.
Tabi dişi bulsanızda kabul etmeyebilir. Bence beklemekte fayda var.

Sağolun arkadaşlar. Çok yardımcı oldunuz. Şimdi buna münasip bir gelin bulmalıyım :)

Geri