Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çizgili-benekli yavrularım

utkuyn

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ;)
Elimde son kalan 2 yaşında büyük (erkek) ve bir bebek (%90 dişi) damızlık benekli (emys orbicularis) ve bir tane dişi tahmin ettiğim bebek çizgili kaplumbağa ve bir adet yavru erkek kırmızı yanaklı kaplumbağlarım mevcut ..
Benekli:
Yetişkin erkek : 80
Yavru dişi:40
Çizgili:
40
Kırmızı yanaklı
30
Hepsini alana 150tl yapıyorum son yavrularım ;) tüm illere garantili şekilde güzelce kargoluyorum içiniz rahat olsun sadece whatsapptan merak ettiklerinizi ve fotoğraflarını alabilirsiniz 0553 631 3881 lütfen çağrı atmayın bakmıyorum.

Büyük olanı yavrularla aynı sistemde tutma saldırıp yaralayabilir. Her ne kadar benekliler uysal olsa da içgüdüleri ile hareket ettikleri için güven olmaz.

Teşekkürler uyarınız için benekliler ayrı akvaryumda kırmızı yanaklı ve çizgili aynı akvaryumdalar ve daha çok küçükler neler yapmam gerektiğini biliyorum

Cvp: Çizgili-benekli yavrularım

Benekliler ve çizgili satılmıştır sadece kırmızı yanak kalmıştır

Geri