Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çorum-İstanbul arası kaplumbağa nakledebilecek hayırsever aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asliaral

Bordo Bereli
Merhaba arkadaslar.Ben, Corum'dan bir su kaplumbagasi sahiplenmeye niyetlendim.Ailenin ozel durumlari var ve acilen sahiplendirmeleri gerekiyor.Ozellikle ozel araci olan, Corum'dan İstanbul'a kadar hayvancagizi getirebilecek olan biri varsa, gercekten hayir duamizi alir. Kendi guzergahi disinda, tum yapacagi ek masraflari da karsilarim. Lutfen, etrafiniza bir sorun.

Tesekkurler.

Bir gün geç kaldın dün benim arkadaş gitmişti.

Ciddi misin? =(( Keske aklina gelseymis :-( Acaba yakin zamanda yine gidip gelme durumu var mi?

Yok haftalık izne çıkmıştı. Okuldan arkadaşı ziyarete gitmişti.

Belki baska arkadaslari vardir baglantili.Sen yine soylersen sevinirim. Ne kadar cok kisiye ulasirsa, ihtimal o kadar artar.

Okuldan arkadaşımız çorluya gitmişler. Biri tekirdağda diğeri ankarada oturuyor.

Evet ama kacirmisiz.Ah Cem, uzdun beni. Biliyordun da konuyu :..(

Cvp: Çorum-İstanbul arası kaplumbağa nakledebilecek hayırsever aranıyor

Bu hayvanların kargolanamaması çok üzücü benimde sahiplenmek istediğim hayvanlar var ama sırf mesafe yüzünden elimden hiçbir şey gelmiyor. :(

Çorluda tanıdıklar vardı berrak hanım inanın aradım sordum ama yok maalesef bu aralar gelen giden :(

Corum olacak bu arada.Tesekkurler ilginiz icin.İnsallah bir hayirsever cikar.Ben de sabahtan beri, kim aklima gelirse gonderdim face ve *'ta.

Hayirsever, bulundu arkadaslar.

blablacar.com sitesinden,bizzat buldum.

Dunyada hala, cikarsiz is yapan, iyi insanlarin olmasi mutlu edici.

Suan Corum'dan ciktilar.İstanbul yolunda,kaplus.

Size de yardimlariniz icin tesekkurler.

Cem Bey, talebi kapatabilir misiniz?

İş netleşsin. Teslimat tamamlansın konuyu sileyim.

Teslimat tamamlanmazsa, çocuk zaten hayvanla beraber kayıplara karışmış demektir : )) Saatler önce, hayvanı teslim aldı ve yolda.Kapatabilirsin yani, merak etme : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri