Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Deride kırmızılıklar mevcut

Raffyi kesip başka yemlerle devam et birşey değişecek mi bakalım. Değişmez ise gentagut ile devam edersin.

Siprogut olmaz o antibiyotik içermiyor.

Yeşillik yiyorsa verebilirsin.

Raffyi kesip başka yemlerle devam et birşey değişecek mi bakalım. Değişmez ise gentagut ile devam edersin.

Siprogut olmaz o antibiyotik içermiyor.

Yeşillik yiyorsa verebilirsin.
O tropical geldiğinden beri tek tük veriyordum raffy'i birde gentagut damlatıyordum baya geçmişti. O gün sen haftada bir gün veriyoruz diyince hem dedim bu raffy bitsin diye 2 gün üst üste verdim ya ondan oldu yada gentagut bittiğinden diye düşündüm. Marul yemiyor başka türleri denerim olmazsa.

Tropicalde 3 farklı renkte yem var her birini ayrı gün verirsin.

Bir de dajana gammarus sticks yemi al.

Şuan tüm yemleri temin ettim Cem abi. Bu hafta gengagutu da alacağım. Nasıl dağıtayım yemleri haftalık onunla ilgili bilgi verir misin teşekkürler

Şimdi hangi yemler var?

Raffy P , Dajana Gammarus Sticks , Tetra ReptoMin Stick birde tropical olan şu vitamin mineral destekli ilk al dediğin yem abi
Bu arada kızarlıklar mevcut halen tam geçmedi gengagut temin edeceğim yarın onu da kaç gün kullanalım

Son düzenleme:
Gentagutu bir hafta daha kullan bakalım bir daha. Bir gelişme olmazsa bırakırız.

Pazartesi RaffyP
Salı reptomin
Çarşamba dajana
Perşembe biorept W kırmızı sarımsı olan stickler
Cuma reptomin
Cumartesi RaffyP
Pazar biorept W yeşil olan stick

Gentagutu bir hafta daha kullan bakalım bir daha. Bir gelişme olmazsa bırakırız.

Pazartesi RaffyP
Salı reptomin
Çarşamba dajana
Cuma reptomin
Cumartesi RaffyP
Çok teşekkürler

Pazartesi RaffyP
Salı reptomin
Çarşamba dajana
Cuma reptomin
Cumartesi RaffyP
Diğer soruyu atlamışım abi ısıtıcıyı kaldıralım mı artık yada kısalım mı? Gaziantep baya sıcak oda sıcaklığı da aynı şekilde hayvana bir rahatsızlık verir mi

28 üstü ise çalışmaz. Sabaha doğru su 26 derece altına düşmüyorsa çıkarabilirsin.

Geri