Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Devamli agzini aciyor ve ses cikartiyor

Aksamlari 9dan sonra sabah 9a kadar mavi armuta gectim hocam 40 watt 2 gundur gece hic kuru alana cikmiyor motorun uzerinde uyuyor, sanirim iyilesme gosteriyor hocam artik cok nadir ses cikartiyor 4er damla ve oglenleri 1 damla vitamine devam ediyorum sabah aksam 4-5 tanede raffyp yiyor fazlasini sudan aliyorum.

Sabahları saat 7-8 gibi de yapabilirsin. Fazladan lamba varsa ayrı ayrı kullan. Birde zamanlayıcı aldın mı, biri söner biri yanar. Aç kapa derdin olmaz.

Motorun üstüne çıktığında gövdesi su içinde kalıyor ise üşümez, su sıcak tutar.

İlaca sabah akşam dörder kez devam edelim vitamini ise pazartesinden itibaren 2 günde 1 yapalım. Daha iyileşmesine çok var. Genta bittiğinde durumunu bildir, hayvanın durumuna göre bir iki gün ara verebiliriz. Malum antibiyotik böbrekleri zorlar.

Yem olarak herşeyi dene. Sabah akşamada gerek yok bulduğun her vakit dene. Hayvan güçlensin.

Geri