Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Doğal kum

50x20x30 sanırım yani 30 litrelik.. iyi bir filtrasyon için alcağnız iç filtre akvaryum kapasitenizin 5-6 katı olmalı yani size en az 180 litre kapasiteli bir filtre lazım demek bu da.. atman oldukça kalitelidir buraya bir kaç tane alabilceğniz iç filtre yazyorum umarım faydası olur..

Atman AT-F301 İç Filtre 230Lt
Fiyatı 13,97 TL Kdv dahil
Güç:2.5 Watt
Saatte 230 litre su kapasitesi
Maksimum yükseklik: 50 cm.

Atman AT-F101 İç Filtre 350 Lt.
Fiyatı 14,27 TL Kdv dahil
Voltaj: 220V/50Hz
Güç: 5 Watt
Saatte 350 litre su kapasitesi
Maksimum Yükseklik: 60 cm.
Ölçü: 5 x 4,5 x h 15 cm (Yaklaşık)
Gerektiğinde akvaryuma hava verebilmesi için ayrı difizör aparatı ve cama sabitlemek için vantuzları, pakete dahildir.
Özel aparatları sayesinde akıntı yönü istenildiği şekilde ayarlanabilinir.
(eskiden benimde 30 litrelikti akvaryumum ve bu filtreyi kullanıyordum inanılmaz memnun kaldım.. şiddetle tavsiye ederim süper bir filtre)

Eheim Pickup 2008 İç Filtre 150-300 Lt.
Fiyatı 46,02 TL Kdv dahil
Voltaj: 230V/50Hz
Güç: 4 W
Saatte 150-300 lt su kapasitesi
60 litreye kadar olan akvaryumlarda mekanik temizlik, oksijen ve bakteri kültürü oluşmasını sağlar.
Pompa çıkış kapasitesi akvaryumun hacmine göre ayarlanabildiği gibi su püskürtme sistemi 90 derece ayarlanabildiğinden suyun hareketinin akvaryumun her köşesine ulaşmasını sağlar

Hydor Pico İç Filtre 350 Lt.
Fiyatı 22,43 TL Kdv dahil
Voltaj: 240V/50Hz
Güç: 6.5 watt
Kartuş Yüzeyi: 100 cm2
30 litreye kadar olan akvaryumlar için uygundur.
Akvaryumlar ve kaplumbaga tankları için su çıkışı ayarlanabilen mini iç filtre.
Teraryumlarda, akvaryumlarda veya küçük fiskiye yapımında kullanılabilir.
Geniş yüzeyli filtrasyon kartusu (100 cm2) sayesinde güçlü filtrasyon yapabilir.
Kolayca çıkarılıp takılabilir.
Dikey olarak veya su seviyesi çok düsükse yatay olarak yerlestirebilirsiniz.

filtremin yeterli olduğu konusunda ikna oldum :D zaten suyun berraklığı fln cok iyi ama bunlarıda okuyunca içimdeki kurt yok oldu. teşekkurler :)

rica ederiz :) konu biraz dağıldı admin kızacak.. k. bakma Ahmet idare et artık :D

Geri