Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

donatellonun (minik) hali :)

castiel

Gümüş 1 Üye
benziyolar değil mi? xD
yavrumu fizik ve kimya dışlıyor x/ minikte fizik abisini örnek alıyor ama onun gibi ısırıyo onun gibi zıplıyo xD

mailto:/img535/6950/dsc02733jg.jpg

mailto:/img94/9038/dsc02734rr.jpg

mailto:/img822/6540/dsc02735i.jpg

mailto:/img203/122/17840194.png

mailto:/img708/4480/tttii.jpg

mailto:/img444/3236/dsc02608j.jpg

daha devamını koyuyorum çünkü on resim sınırlaması var :)

çoooooookkkkkkk tatlıııı yaaaa offf baktıkça içim gidiyorrr :) :) :)

buda videosu ; bilin bakalım minik nerdee? hahha burdaki bakışı harika

http://s762.photobucket.com/albums/xx263/nurdanklyc/?action=view&current=miniknerde.mp4

resimlere devam ;

mailto:/img693/7378/dsc02716v.jpg

mailto:/img46/2436/dsc02718x.jpg

mailto:/img180/5258/dsc02725x.jpg

mailto:/img413/1207/dsc02721y.jpg
teşekkürederim arkadaşlar :D benziyor dimi donatelloyla :D
mailto:/img293/3771/dsc02103c.jpg

mailto:/img541/1428/dsc01438v.jpg

mailto:/img41/3318/uuuuem.png

mailto:/img718/1094/dsc01161k.jpg

mailto:/img195/6291/dsc01137h.jpg

gerçekten inanılmaz sevimli harika bişi ya :) bayıldım bayıldım .. işallah ilerde kocuman olur , nazar degmesin ya çok güzel :)

Evettt. Donatelonun minik haliymiş gerçekten.. Geçen petshopta birkaç tane gördüm tramicyslerin içinde... İsmini sordum(latincesiydi kasdettiğim) adam yerli Tür dedi ha ha ha :D

hahah harbi mi xD bu petshopcular varya bigün öldürecek beni.sağolun kaan ve kübra minik çook lirin nazar değmesin oğluma evet çok benziyo zaten ilk gördüğümde donatelloyu dondum xD büyük halide çok tatlı ama ! büyüsün hemen xD

castiel' Alıntı:
hahah harbi mi xD bu petshopcular varya bigün öldürecek beni.sağolun kaan ve kübra minik çook lirin nazar değmesin oğluma evet çok benziyo zaten ilk gördüğümde donatelloyu dondum xD büyük halide çok tatlı ama ! büyüsün hemen xD

senin gibi sevgi dolu bilinçli ablası varken kocuman olur valla :D

ayyy duygulandım...kıhkıhkıh xD teşekkürler abisi ama kendimi iyi hissetmiyorum miniği ne zaman fizikten oldukça uzağa koyarsam ozaman rahatlıcam x/ çocuğumu kokluyor yav

castiel' Alıntı:
ayyy duygulandım...kıhkıhkıh xD teşekkürler abisi ama kendimi iyi hissetmiyorum miniği ne zaman fizikten oldukça uzağa koyarsam ozaman rahatlıcam x/ çocuğumu kokluyor yav

noldu peki yeni akvaryum. kum falan vardı bulanık suyu vardı.. yanlıs mı hatırlıorum??
ben takip edemedim mi ki???

:D yok yok doğrusun allahtan düzelttik o meseleyi :D yıkdaım koca akvarumu temiz suları üçü birlikte yüzüyor yeni akvaryumunda :D bi işte fiziğin arada onu ısırması sinirimi bozuyo nrrmalde varya çok iyi anlaşıyolar hatta minik mazoşist gibi davranıyo onun ısırdığını bile bile hep peşinde xD anlamadım hayran gibi naparsa yapıyo tırmandığı yere çıkıyo sırtına çıkıyo hahha çok sevimli yaaa

hııı evet ufo böcek hertürlü göz benzetmesi yapıldı yavruma ama bunu sevdim =)

bilmiyom ki ama vardır ya her petshopta olmuyo ama bulursun hepsine baksan ;'))

Geri