Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

En Merak Edilen Üye

en çok merak ettiğiniz görmek istediğiniz üye?

• Byteorist (admin)

Oy: 3 14.3%
  • aragorn

Oy: 11 52.4%
  • gonzimmm

Oy: 1 4.8%
  • ozlemb

• oldscout

• cahide

• tarçın

• lenin

• justice

Oy: 0 0.0%
  • axatan26

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Gerçekler ne zamandan beri teşekkür gerektiriyordu anlamadım ama genede rica ederim abicim :)

Harika bir konu oldu bu ya..

oylama sonunda seçilen üye merakları nasıl giderecek ? düşünsün.. önerisi olanlar ?? bence üye fotoğrafları konusuna fotoğraf koysun :p

aragorn ve cahide den başka merak edilen üye yok mu ya????:)

Niye ki? Hem bana niye oy verdiniz? Beni merak eden kim yahu? :D :D :D Hem burada herkesin şu an Cihan'a oy vererek onu yükseklere çıkarması gerekti en merak edilen üye olarak... Bozuldu sistem.. Ben böyle deyince de sanki her şey planlı yapılmış gibi izlenim oluşturdu ama değil... Tamamen tesadüf çünkü Cihan gizemlerle dolu herkes onu merak ediyor... Hakkında sadece birkaç şey biliyoruz.... Sagocu. Kapluşşlarının biri arwen biri aragorn... Kocamanlar... Aragorn un kocaman tırnakları var... Sonra cihan bilgili üye... Ve de benim kapuş hasta olduğunda bayağı yardımı olmuştu bana onun sayesinde kapluşum hayata döndü... Yaşa Cihan! :D Oley! Oley! Oley!

:) :) cahideciğim senin gibi canayakın bir üyenin merak edilmesi normal .. cahideyi merak eden üye sana sesleniyorum,, şeker gibi bir kız :)

evet ya benim o kadar merak edilecek bir şeyim yok.. hem cahide de yeterince özetlemiş benim hakkımdaki bilgileri hatta bayağ bi abartıyla özetlemiş sağolsun çok teşekkürler bu güzel düşüncelerin için ama gerçekten o derece merak edilcek biri olduğumu sanmıyorum :) merak edilen diğer bir üye olarak senden bahsedelim bence :D

Iıı şeyyy neden benim merak edilecek bir yönüm olduğunu sanmıyorum ki ben? Hem kim vermiş bana oy cavap versin merak ettim cidden:D

ben değilim :) ama oy aldığına göre merak edilcek yönlerin var anlaşılan :)

Gençler harikasınız çok güzel konular buluyorsunuz bu vesile ile site sakinleri birbirleriyle sanalda olsa güzel dostluklar kurabiliyor.Umarım en kısa zamanda meraklarımızı giderecek gerçek ortamı yaratma imkanı buluruz.Her şey gönlünüzce olsun

Tahmin etmiştim anketi incelemeden önce ankette kimin 1. geleceğini...Yöneticimizmiş.:)

Bu konuya cevap atan üyelerin çoğu gelmeden önce siteden çok uzak kaldım.Beni de mi merak eden olmuş , kim tarafından ve neden acaba?

bu derece merak konusu olduğumu bilmiyordum gerçekten :)

evet bayağdır uzaklardaydın sen tekrardan hoşgeldin :)

Cihan kardeşimi yakından tanıdığım için kendisini merak etmiyorum. Sohbetini özlüyorum :) Benim bu sitenin şanslılarından biri olduğumu kanıtlar sanıyorum.

çok teşekkür ederim abi :) evet yakın gelecekte yeniden görüşmeyi isterim ben de..

Eee Seni tabi merak ederler Tarçın... En gizemli üyenelrden biri de sensin... Eskiden vardın sonra kayboldun.... Hayalet gibi kaybolup ortaya çıkıyorsun... Hem sitenin çok eski üyeleri bilir senin ne derece bilgili de olduğunu...

Beni merak edeni bende merak ediyorum.profilimde oldukça detaylı bilgi vermeye çalıştım,yeni olarak resmimi de gönderdim.Kim acaba?

evet merak edenlerden açıklamalar bekleniyor kimin kimi merak ettiği konusunda :D

Geri