Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

En Merak Edilen Üye

en çok merak ettiğiniz görmek istediğiniz üye?

• Byteorist (admin)

Oy: 3 14.3%
  • aragorn

Oy: 11 52.4%
  • gonzimmm

Oy: 1 4.8%
  • ozlemb

• oldscout

• cahide

• tarçın

• lenin

• justice

Oy: 0 0.0%
  • axatan26

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Evet! Ben de isterim.... Cihan senin merak etmene gerek yoktur kardeşim... 8 oy gelmiş... Ankete katılanları öğrensen yeter... Sonra biz öğrenince biiz merak eden bir kişiyi... Zaten geriye 8 kişi kalır onlar da seni oylayanlardır... :D

:) bu derece bir merak beklemiyordum hiç gerçekten.. bakalım açıklamalar gelir sanırım artık yavaş yavaş kim kimi merak etmiş :)

Seni seçenleri çok merak etmişsin aragorn..Ben seni merak ettm oyum sana:p
Geriye kaldı 7 kişi:D

Meraktan kurtarmanın tek yolu resimlerini eklemen.

Size şu kadar ip ucu vereyim. Aragorn Yüzüklerin Efendisi filmlerinde olan ELF'lere benziyor. :)

XxjusticexX' Alıntı:
Seni seçenleri çok merak etmişsin aragorn..Ben seni merak ettm oyum sana:p
Geriye kaldı 7 kişi:D

sadece ben değil ya diğer üyeler benden de fazla merak ediyor anlaşılan kimin kendilerini merak ettiğini bu yüzden dedim öyle :) bu arada sağol açıklaman için merakımı giderdin çok sağol :p

oldscout' Alıntı:
Meraktan kurtarmanın tek yolu resimlerini eklemen.

Size şu kadar ip ucu vereyim. Aragorn Yüzüklerin Efendisi filmlerinde olan ELF'lere benziyor.

:) yok ya o derece de değilim gerçekten ama sağolun bir yüzüklerin efendisi hayranı olarak benim için güzel benzetme oldu :D

Aa biri beni merak etmiş..Tüh yaa merak edilmeme rekoruna hazırlanıyordum :S
Abim seni kim merak etmez....Koyma resim boşver çatlasınlar :p :p Linç edecek şimdi site sakinleri beni :D

sağol ecem desteğin için :D yok yok koyar mıyım hiç :p kim kimi merak etmiş orası hala sır kimse açıklamadı kimi merak ettiğini :)

Evet, normalde herkes diğer anketlerde neye oy attığını yazar ama... Nedense bu ankete kimse bir şey yazmıyor... Ben baştan söyleyeyim... Ben Aragorn'a atmıştım oyumu... Ama şu sıralar bir kişiyi daha merak ediyorum... MissSevda! Forumumuzda kedi maması çığırını açan, ah ne desem, bir o kadar da bilgili iyi ki foruma gelen ,atılgan bir üye...

Eee Hadi ma! Kim kime oy vermiş açıklasın yahu! Bu nedir? Devlet sırrına döndü, aaaa! :D :D :D

açıklaman için teşekkürler Kübra :) oy için de ayrıca teşekkürler :) ee merak edilir tabi kim keşfetti Sevda Hanımı :) şaka bir tarafa onun da forumumuza gelmemize ufak da olsa bir katkım oldu :) bunun için seviniyorum sanırım az da olsa bir faydam oldu onun gibi farklı bilgileri olan, ilgili, paylaşımcı bir hayvanseveri aramıza katmaktan..

evet anket hala sır senin açıklaman dışında.. hala bir gelişme yok olcak gibi de görünmüyor bu gidişle :D

Geri