Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Evi böcek bastı

Böcek derken karınca mı, hamamböceği mi? Yoksa başka birşey mi?

Sinek türevi birşey ise evdeki bitkilere bakın. Ben bir dönem taze yesinler diye marul ekmiştim böceklenince attım.

Bulundukları bölgeyi tesbit edin. Birşeyden kaynaklı gelirler. Bayatlamış ekmek bakliyat gibi.

Balkon giderleri vs. bakın. Gidere su dökün. İçindeki su kuruyunca boşluk oluyor koku böcek geliyor.

Böcek derken karınca mı, hamamböceği mi? Yoksa başka birşey mi?

Sinek türevi birşey ise evdeki bitkilere bakın. Ben bir dönem taze yesinler diye marul ekmiştim böceklenince attım.

Bulundukları bölgeyi tesbit edin. Birşeyden kaynaklı gelirler. Bayatlamış ekmek bakliyat gibi.

Balkon giderleri vs. bakın. Gidere su dökün. İçindeki su kuruyunca boşluk oluyor koku böcek geliyor.

Hocam kaplumbağa etrafa su sıçratıyor.
Suyunu banyodaki duşakabin giderine döküyorum. Sonra gidere çamaşır suyu döküyorum. Nem böceği geliyor genelde sinek gibi

Hocam kaplumbağa etrafa su sıçratıyor.
Suyunu banyodaki duşakabin giderine döküyorum. Sonra gidere çamaşır suyu döküyorum. Nem böceği geliyor genelde sinek gibi
Ben suyu hortumla balkon giderine veriyorum, cok pratik oluyor 8metre flan hortum baya uzaktan cekiyorum ama gidiyor. O sinekler bizde de var yaza doğru biter

Evi havalandırdığımızda dışarıdan geliyorlar. Ufak tefek sinekler. Genelde pencere civarında dolanır ve orada ölürler.

Ben bir ay kadar bekledim hepsi öldü gitti. Olanı da cama yapıştıklarında elektrik süpürgesi ile çekiyordum.

Ben bitki torfu almıştım. Onunla geldiler. Suyu yiyince yumurtalardan çıktılar. Farkedince saksıları balkona çıkardım. Kalan da bitti.

Geri