Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Exo terra Repti glo 5.0 26 W duyu

Cvp: Exo terra Repti glo 5.0 26 W duyu

Çalışmasına sevindim :) Ama baya fırça attım gönderdiğim mailde. İyide oldu aslında bundan sonra daha dikkat ederler belki :)

Bir de internette şikayetim var diye bir site vardı. Normalde hiç sallamayan firmalar bile oraya şikayet yazınca sizi arıyorlardı. İşe yaradığını duymuştum..

Ömür bey arkadaşın öcünü ben aldım. Hem de fazlasıyla :) Gönderdiğim mail bir hayli ağırdı zaten :)

İlginiz için çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız dün kırmıştım bu ampulü .

O sitenin nekadar saçma ve hayvanlardan anlamayan bir site olduğunu siteyi ziyaret ederk gördüm.
Kaplumbağa için plastik kaplar satıyorlar(ölüm fanusu denilen zımbırtı)
Benim bir kedim var yaklaşık 5 yaşında ondan öncede beslemiştim yaşlanınca öldü malesef.
5 yaşındaki kedim gayet sağlıklı ve kediler hakkında herşeyi biliyorum.
Sitede kedi köpek parfümleri satılıyor.Kedi keskin kokulu kimyasal ürünlere karşı huysuzlaşıp hasta olabiliyor bu son derece zararlıdır.Yani site bir pet shoptan farksız.Önüne geleni satıp para kazanma amacı ile kurulmuştur.
Yeşim hanımın oradan alışveriş yapıp arkadaşlarına tavsiye etmesi kötü bir durum ama hayvanları anlamadan hayvan eşyaları satmaları garibime gitti.Yeşim hanım davranışınız adına şahsen çok gururlandım..

Birkaç arkadaşım da o siteden aldı ampulu sorunsuz şekilde. Ama arkadaşın mağdur olmasına da dayanamadım napıyım :)

:) Bu kadar ince düşünemedim ve siteyi diğer hayvanlar için araştırmamıştım.Şimdi akvaryuma kuru alan yapıyorum derz dolgu aldım straforu komple kaplıyorum :) Straforun üstüne yapay kayacık yapsam mı derz ile ?

Ömür bey bu arada Mesajınızı görmemişim kusura bakmayın. Teşekkür ederim .Şu işi halledeyim mail atacağım :)

Hayaliniz neye izin verirse derz ve strafor ile yapabilirsiniz. İstediğiniz şekli verin :) Bu arada derzi her katı 24 saat beklemek suretiyle 3-4 kat sürünki olası aşınmalarn önüne geçin.

Tohlii' Alıntı:
:) Bu kadar ince düşünemedim ve siteyi diğer hayvanlar için araştırmamıştım.Şimdi akvaryuma kuru alan yapıyorum derz dolgu aldım straforu komple kaplıyorum :) Straforun üstüne yapay kayacık yapsam mı derz ile ?

Ömür bey bu arada Mesajınızı görmemişim kusura bakmayın. Teşekkür ederim .Şu işi halledeyim mail atacağım :)

taşıyabiliyorsa yapın tabiki mağra bile yapabilirsiniz veya şelale için bir duvar hayal gücünüze bağlı:)

1 kat ders sürdüm. Üzerine patates çuvalı serdim . Üzerine 1 kat daha derz sürdüm. Şimdi kuruyor. :)

Geri