Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Exo terra Repti glo 5.0 26 W duyu

Cvp: Exo terra Repti glo 5.0 26 W duyu

Söylerseniz getiriyorlar toptancıdan.

Bu arada sizin yerinize ben uğraşıyım isterseniz? :) Sizin yerinize mail göndermemi istermisiniz?

Teşekkürler ilginiz için.1 hafta önce attığım ürün bilgisi için bile geri dönüş yapmadılar. Yazacaklarını sanmıyorum. Yazsanız da 40 türlü bahane bulurlar. Emeğinize değmez. Yinede düşündüğünüz için çok teşekkür ederim sağ olun.

Ben böyle şeylerde haksızlığa pek gelemiyorum. Sizin mağduriyetiniz benim içime oturdu :) Sizin yerinizde olsaydım ben onları canından bezdirirdim :D Çünkü siz haklısınız ve mağdur konumundasınız.

Mecit bey ona uygun duyu elektiricikcinin bulamaması imkansızdır.Hiç olmadı sayalım duy basit bir şeydir ampulünüze göre duyu elektirikçi bi kaç düzenlemeyle yapabilir.
Ayriyetten o ampule göre duy bulmak zorunda değilsiniz neden uğraşıp zaman harcıyasınızki.Yeşim hanımın dediklerine katılıyorum bende çok kızar uyuz olurum bu tür olaylara karşı ama hakkımı sonuna kadar ararım:)Siz yorulacağınıza onlar yorulsun.

Bencede belki lambada bişey yoktur. Boşuna tekrar para vermeyin derim. Elektrikçiye gösterin siz onu.

Bunu onlara söyleyince yok ilk defa başımıza geldi gibisinden laflarla geri dönüyorlar . Kaldı ki ürün bir kaç gündür bizde. Yeni akvaryum aldım denedik sonuç bu.Babam teslim aldı ürünü kargoyu bekletti yine sıkıntı çıkmasın diye.İlk taktığında çalışmış problem yoktu bugün bir daha taktım sonuç bu vurunca çalışıyor , bazen hiç çalışmıyor. 70 lira için Stres yapamam.Ama yeminler olsun bir daha da internetten sipariş vermem.

Peki siz bilirsiniz o zaman :) Diyecek sözüm yok.

Yarın açıksa elektrikçiye bir uğrarım . Ama fabrikasyon bir ürün bu yani sizde ne varsa bende de o var sizde hangi duylardan varsa burada da o var çalışmaması çok garip .

Bana temassızlık var gibi geldi. Siz gösterin bakalım ne diyecek?

acaba vurduğunuzda bozmuş olmayasınız?

Ömür bey sanıyorum temassızlık var.

biliyorum temazsızlık ilk şüphe de şu an çalışmıyor yazdıya ondan söyledim.

Şu anda da vurunca çalışıyormuş bazen. Öyle yazıyordu yukarıdaki mesajda.

Hızlı okudum dikkat etmemişim hatamı düzelltiğiniz için teşekkür ederim:)
Ozaman sağlık olsun:D
Yapıla bilecek şeyleri söyledik eksik bişey kalmadı:)

Benim vurmamdan bir problem yok . Problem olmasaydı takar takmaz çalışırdı vurmama gerek kalmazdı. Çıkardım şimdi akkor lambayı taktım. Yarın elektrikçi bakalım ne diyecek.Burdaki elektrikçide ne anlar ya uv lambasından . ben bunun yerine Alaman malı al saaa bi osram lamba verim derler.

Yok rica ederim dikkaet etmemiş olabilirsiniz :) Yani tek çözüm şu an için elektrikçi gibi görünüyor :D

Tohlii' Alıntı:
Benim vurmamdan bir problem yok . Problem olmasaydı takar takmaz çalışırdı vurmama gerek kalmazdı. Çıkardım şimdi akkor lambayı taktım. Yarın elektrikçi bakalım ne diyecek.Burdaki elektrikçide ne anlar ya uv lambasından . ben bunun yerine Alaman malı al saaa bi osram lamba verim derler.

:D sen ayrıntıya girme sadece buna uyucak duy lazım de bulamazsada icat etsin bi zahmet onuda yapamıosa ben sana yapıp göndericem söz:)

İlginiz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok sağ olun. Neticeye göre yarın bu konu üzerinden sonucu paylaşırım.

Sizde elektrikçiye durumu izah edersiniz o zaman :) Dediğim gibi büyük ihtimalle temassızlık var.

Geri