Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Exo Terra Sarmaşık

Sprite

Gümüş 1 Üye
Arkadaşlar bir ürün buldum da akvaryumda çok iyi durur bence su geçirmez ürün şu

http://www.hepsiburada.com/liste/exo-terra-sarmasik/productDetails.aspx?productId=ptm702pt3085&categoryId=24003342sizce akvaryum için uygun mudur?

Cvp: Akvaryum dizayn

Açamadım linki bir daha yazabilirmisin?

RE: Akvaryum dizayn

Açılmıyor neyse ismini yazayım ürünün ismi : Exo Terra Sarmaşık Google e yazarsanız çıkar bence gayet uygun bir ürün

Evet incelemiştim 20 lira gibi bir fiyatı vardı aslında kullanışlı bir ürün olabilir tutunmaları açısından sonuçta doğal ortamlarında var o şekilde sarmaşıklar .. yeterli alan varsa alınabilir

RE: Akvaryum dizayn

Güzel bir ürün ben beğendim. Su içerisinde tutunurlar hem görüntü açısından da dekoratif ve doğal. Alınabilir

acaba sabitleme aparatı varmı ben bulamadım

Daha çok ağaçlarda yaşayan sürüngenlerin tutunup dallarda gezmesi için yapılmış gibi görünüyor. Yada dallar arası bağlantı sağlamak için. Özellikle bukalemun için çok güzel bir ürünmüş. Ama tavsiye ettiği gibi suda da kullanılabilir tabi.
Kaplumbağalar için su yüzeyine yakın seviyede gece uyumak için çok çok iyi olur bence.

mailto:/en/products/jungle_vines.php
Sabitleme aparatı yok galiba Yaşarcan. Eğer sağlam ise mango kökünden uzatılabilir.

Ben şöyle bir çözüm buldum şu vantuzlar var ya onları alıp ztn kalın virley değil lastik gibi bir ucundan diğer ucuna o şekilde ama videosuna da baktığınız da ağır bir ürün ztn kendisi batacaktır

Bence vantuzların tutabilceğinden büyüktür ama büyük akvaryumlar için güzel bende alabilirim deneyenler memnun kalırsa

Ben alacağım abi en kısa zamanda sana söylerim iyiyse zaten bence herkesin alması gereken bir ürün bu :)

Ben bunu besiktasta gorup 85 tl olunca almaktan vazgecmisdim gayet kullanisli bir urun bence

Cvp: Exo Terra Sarmaşık

ABD yaparsan alabilirsin, orada fiyatı uygundur Ali Sarp.

20 lira diye biliyorum fiyatı Alisarp

Fiyatı 20 lira arkadaşlar 85 değil :)

Kendi gordugun yerde 85 tl oldugu icin almamistim demek istedim zaten iyiki de almamisim kazik yemis olucaktim

Hayır tam olarak değil bu ürünüm large modeli de var benim dediğm small 20tl large pahalıdır yani :)

aslında boru çiçeğinin sapı daha doğrusu dalları aynen böyle yalnız çekincem dalın özsuyunun tehlikeli olup olmayacağı.

Ürün yapay değil mi?

exo terra yapaydır. esnek yapıda eğilip büyülüp şekil verildiğine göre. benim dediğim boru çiçeği canlı.

Geri