Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Fikirlerinizle sitemiz..

Akarakurt

Admin
Yönetici
Sukaplumbagasi.com
Türkiyenin İlk Ve Tek En Kapsamlı Sukaplumbağası Bilgi Paylaşım Sitesi

Beğenmediğiniz veya yapılsa daha iyi olucağına ve daha çok kişinin geliceğine inandığınız fikirleriniz varsa bu konuda paylaşınız.

Bence siteye girdiğimizde sürekli üye olun üye olun yazısı çok itici bir şey..
Sonra sitede her ay ayın kaplumbagası gibi bir yarısma olsun ödül olarakda seçilen kaplumbagaya sitede bir yer ayırıp bir süre resmi yer alsın bu yarısmayı üyeler oylasın.Kaplumbagaların hepsi aynı olduğu için bu tür bir şey saçma geliyor ama güzel kareler yakalamaya bakalım:)
Destek msn adresini daha büyük bir şekilde forumda daha çok görünen bir yere yazılması ve bu msn tek bir kişi değilde sitedeki admin ile moderatörlerin açması online kalınan süreyi artıra bilir:)
Forum üyelerinin kendilerine ait sitesi varsa reklam verilebilir bu reklamda ayın üyesi yarısmasında etkili olabilir.
Anasayfa olsa daha iyi olur.

Resim yarışması belli aralıklarla olucak.Ödülde ayın üyesi yarışması ödülünden yüksek olucak.
Mesela önümüzdeki ay 1.Sukaplumbağası Resim Yarışması düzenlenicek üyeler oylama yapıcak ve ay sonunda seçilen 3 üye ödüllendirilicek.
Site özel destek msn si ve kişisel msn adresim sitede yer almakta lakin sitenin altına yazıcağım hemen söylediğiniz iyi oldu.
Site reklamını pek istemiyorum.
Ana sayfayı tasarımıyla ücretsiz yaparım diyen oldu lakin ben istemedim.İlerki günlerde belki olabilir.

Reklam bence yetersiz.Deli gibi reklam yapmalıyız.Diğer üye olduğumuz sitelerde ( bannlenme pahasına ) , msn de , eş dost çevremizde mutlaka sitenin reklamını yapmalıyız.

Justice, zaten msnlerimiz var.Siteden bir çok kişinin msnsi var bende eğer yinede gerekiyorsa tekrarlarım burada.
Akvaryumlove,haklısınız ama bu saygınlığımızı sizce azaltmaz mı ?

Diğer sitelerde reklam yapmak pek yakışmaz bence bu siteye. Onun yerine daha çok kullanıcı çekmek için bu siteyi ağızdan ağıza yaymak gerekli diye düşünüyorum.

gonzimmm' Alıntı:
Justice, zaten msnlerimiz var.Siteden bir çok kişinin msnsi var bende eğer yinede gerekiyorsa tekrarlarım burada. Akvaryumlove,haklısınız ama bu saygınlığımızı sizce azaltmaz mı ?
O zmn yersz bi fikr olmus:d

Herkezin msn si birbirinde olabilir lakin yöneticiler olarak msn de bilgi paylaşımı yapmıyoruz.Siteye yönlendiriyoruz.
Sadece site teknik sorunları,sorunlar da yardımcı oluyoruz.Başta bunun bilinmesini istiyorum.

Site en altta iletişim kısmına diğer e-mail leride ekliyeceğim.

Saygılar,

tengrimountain' Alıntı:
Diğer sitelerde reklam yapmak pek yakışmaz bence bu siteye. Onun yerine daha çok kullanıcı çekmek için bu siteyi ağızdan ağıza yaymak gerekli diye düşünüyorum.

Hadi hep beraber üzerinde "www.sukaplumbagasi.com" yazan thisortlar giyelim,şapkalar takalım :D

Süper fikir:D sitenin adresnide byk harflerle yazdkmi giyip dolasrz istnbl sokaklarnda:d

gonzimmm' Alıntı:
Justice, zaten msnlerimiz var.Siteden bir çok kişinin msnsi var bende eğer yinede gerekiyorsa tekrarlarım burada.
Akvaryumlove,haklısınız ama bu saygınlığımızı sizce azaltmaz mı ?

Neden azaltsın?Asla düşünmüyorum azaltıcağını.

Ecem diğer sitelerde reklam yapma durumu hakkında böyle dedi sanırım. Evet o konuda katılıyorum şahsen başkalarının gelip burada başka sitelerin reklamını yapmasını istemem daha önce zaten başımıza gelen bir durum. Bu nedenle bizlerin de başka sitelerde reklam yapması pek doğru olmaz fakat uygun bir şekilde, böyle bir tanıtımın yapılmasına izin veren sitelerde yapılabilir tabi. Yoksa tanıdıklarınıza arkadaşlarınıza söylemek tabi ki çok iyi bir davranış olur reklam adına.

aragorn' Alıntı:
Ecem diğer sitelerde reklam yapma durumu hakkında böyle dedi sanırım. Evet o konuda katılıyorum şahsen başkalarının gelip burada başka sitelerin reklamını yapmasını istemem daha önce zaten başımıza gelen bir durum. Bu nedenle bizlerin de başka sitelerde reklam yapması pek doğru olmaz fakat uygun bir şekilde, böyle bir tanıtımın yapılmasına izin veren sitelerde yapılabilir tabi. Yoksa tanıdıklarınıza arkadaşlarınıza söylemek tabi ki çok iyi bir davranış olur reklam adına.

Katılıyorum.

Hayatımda bu kadar saygılı insanın bir araya geldiği bir başka forum daha görmedim açıkçası bu saygı ve bilgi paylaşımı devam etsin de ne olursa olsun :)

İnşallah :)

Akvaryumlove,Aragorn'un da dediği gibi reklam açısından söyledim.Aragorn'a sonuna kadar katılıyorum.Ayrıca zaten sitemiz,arama yapıldığında rahatlıkla bulunabiliyor.Kaplumbağasını seven,düşünen,daha iyi bakmak isteyen tatlı kaplumbağaların ilgili sahipleri zaten şuan burada üyeler :)
Maksatımız üye toplamak değil kaplumbağa yaşatmak.O yüzden başka sitelerde banlanmak pahasına reklam yapmayı hoş bulmadım.Reklama izin verilen sitelerde,MSN başlıklarında,sosyal hayatta tabi sitemizi duyurursak daha çok kaplumbağa belli bilinçsizlikten kurtulmuş ve sitemiz daha çok gelişmiş olur.

İyi forumlar..

bence bir teşekkür butonu yeterli olması gerekir...!!daha yeni üye oldum ama forum kirleniyor bence
teşşekkür etmek için mesaj atmaya gerek yok direkt butona basalım böylece kirlenmez forumumuz :p

evet onu söylemeye çalıştım mesaj yazmak için teşekkürller diyenlerde var bence o mesajlar silinmesi gerek ;)

Geri