Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

gece lambasi sorunu olanlar

Sıddık

Gümüş 4 Üye
Az once market gezerken hic adetim olmadigi halde ampullere bakiyim dedim. 1.50 liraya philips marka mavi sari kirmizi 7w ve 15w lik gece lambalari buldum. Çağdaş markette gordum bu lambalari. Benim ihtiyacim vardi belki sizin de ihtiyaciniz vardir diye paylasiyim dedim

Cvp: gece lambasi sorunu olanlar

lamba mı ampul mü ? eğer ampul ise ve E27 yani büyük yivli ise buna göre duylu fişler var ona takıp kablo veya duvardaki prize takarsın akvaryuma yakın olması gerekmez çok az bir loşluk versin yeter.

Ampul abi yanlis yazmisim kendime aldim da düşünenler varsa almayi fiyati uygun geldi o yüzden yazdim

Cvp: gece lambasi sorunu olanlar

Gece oda zifiri oluyorsa hafif loş ışık için kullanılabilir. Suda uyuyanlar için kullanışlı olur. Aşırı ışık vermemeli akvaryuma. Buna göre konumu ayarlanabilir. Teşekkürler.

Kuru alanda uyuyan hayvan için yeterli ısıyı veremeyeceği için 40-60 w tasarrufsuz renkli boyalı olan bir model gerekir. Bu durumda olanlar için belirtmek isterim.

Geri