Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Genetik hastalık iğnesi(Sorun çözülmüştür)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karapapak

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar bir kampanya açmaya çalışmıştım.Ama artık gerek kalmadı.Sadece 1 iğneye 150 YTL isteyen işi bilmeyen bir dolandırıcı veterinerin gazabına uğradım.Başka bir veterinere gitmemle olay son buldu.Yinede yardım etmeye çalışan arkadaşların hepsine teşekkür ederim...Burada gerçekten kaplumbağa seven insanlarla beraber olmak beni çok mutlu etti.Ben herzaman şöyle düşünürüm kaplumbağa mucize bir hayvandır.Tanrı'nın mucizesinin en uzun hallerinden biridir bence onlar.Türü farketmez onlar mucizevi yaratıkların en mükemmellerinden bence...

Tarçın~

Altın 2 Üye
Ad soyad
e. üye
RE: Herkese Teşekkürler LÜTFEN OKUYUN!!!...:)

Ben size söylemiştim Karapapak.Çünkü öyle bir iğnenin mevcut olması mümkün olamaz.150 YTL'ye iğne çok ilginç bir fiyat.Ne genetik hastalığı ve ne iğnesi...Bakın araştırma yaptığınız zaman doğru sonuca ulaştınız.Fakat birkaç veterinere daha gitmenizi öneririm , bu hastalığın üzerine gidin...Ciddi bir şey olursa üzülürsünüz.Gözünüz aydın...Sevindim.:)

Akarakurt

Admin
Yönetici
Ad soyad
Ahmet KARAKURT
RE: Herkese Teşekkürler LÜTFEN OKUYUN!!!...:)

Geçmiş olsun.

gonzimmm

As 2 Üye
Ad soyad
Ecem
Çok sevindim..
Çok geçmiş olsun.
Konuyu kilitliyorum izninizle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...