Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Genetik hastalık iğnesi(Sorun çözülmüştür)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karapapak

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar bir kampanya açmaya çalışmıştım.Ama artık gerek kalmadı.Sadece 1 iğneye 150 YTL isteyen işi bilmeyen bir dolandırıcı veterinerin gazabına uğradım.Başka bir veterinere gitmemle olay son buldu.Yinede yardım etmeye çalışan arkadaşların hepsine teşekkür ederim...Burada gerçekten kaplumbağa seven insanlarla beraber olmak beni çok mutlu etti.Ben herzaman şöyle düşünürüm kaplumbağa mucize bir hayvandır.Tanrı'nın mucizesinin en uzun hallerinden biridir bence onlar.Türü farketmez onlar mucizevi yaratıkların en mükemmellerinden bence...

RE: Herkese Teşekkürler LÜTFEN OKUYUN!!!...:)

Ben size söylemiştim Karapapak.Çünkü öyle bir iğnenin mevcut olması mümkün olamaz.150 YTL'ye iğne çok ilginç bir fiyat.Ne genetik hastalığı ve ne iğnesi...Bakın araştırma yaptığınız zaman doğru sonuca ulaştınız.Fakat birkaç veterinere daha gitmenizi öneririm , bu hastalığın üzerine gidin...Ciddi bir şey olursa üzülürsünüz.Gözünüz aydın...Sevindim.:)

RE: Herkese Teşekkürler LÜTFEN OKUYUN!!!...:)

Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri