Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

güzel aksesuar alabileceğim bildiğiniz bir yer varmı?

hakanguguk

Bronz 4 Üye
arkadaşlar istanbulda bildiğiniz iyi bi akvaryumcu varmı?akvaryumun dekorunu değiştireceğim içine aksesuar alacağım kaya vs vs bildiğiniz bir yer varsa adresini verebilirmisiniz?

ankarada olsaydınız yardımcı olabilirdim ama maalesef istanbulda bildiğim bir yer yok.. istanbuldaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır zaten size :)

saolasın ankaraya gelirsem yardım alırım o zaman :D İstanbuldaki arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Edit alcatraz:Kısaltma yaparak konuşmak yasaktır.

Kadıkoyde Halitaga caddesinin ustunde bi petshop var buyuk baya 2 katli.. Ben ordan aliyorum.

Lenin' Alıntı:
Kadıkoyde Halitaga caddesinin ustunde bi petshop var buyuk baya 2 katli.. Ben ordan aliyorum.

Nerde olduğunu kroki ya da harita yardımıyla gösterebilirmisiniz

Halitaga caddesi diye yoldan geçene sorsan gösterir sana.. Bogaya yakın sayılır.

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

Ben Ankara'da oturuyorum. Kaplumbağalar büyüdü ve daha büyük bir akvaryum almak şart oldu. Biraz araştırdım ama bizim orda (çayyolu) gerçekten çok pahalı. Kızılay'da da bazı yerlere baktım ama istediğim tip bir şey bulamadım uygun fiyata.. Şöyle uzunluğu 80-100 cm arasında cazip bir şey nerden bulabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Kızılayda 1metrelik akvaryumlar 70-100 arasında değişiyodu en son baktığımda.şimdi biraz daha pahalanmış olabilir.. ulus akvaryumcular çarşısını öneririm. alsancak sokakta ulus halinin karşısında hemen. heykelden 2-3 dakika uzakta biliyorsunuzdur belki. orda daha uygun fiyata bulabilirsiniz ya da yaptırabilirsiniz istediğiniz ölçülerde. sadece akvaryum değil yem, ve diğer akvaryum ekipmanlarını da bulabilirsiniz. ancak almadan önce tüm çarşıyı dolaşın fiyatlar değişmekte her akvaryumcuda..

Ben de çayyolunda oturuyorum, bildiğiniz pet shoplar nerede? Arcadium'da var bir tane ama başka görmedim.

Selanik caddesi inanılmaz pahalı ulus'a göre. Ancak bazen uygun fiyatlı akvarymlar görüyorum, ki onlarda taymur marka değil.

evet ankarada ulustan daha uygun fiyatlı bir yer bulmak çok zor.

XxjusticexX' Alıntı:
Bogaya yakın derken.. Boga heykeli mi? :)

Evet. Kadıköyde balıkcılar carsısının ust ve yan sokaklarında da 3-4 tane daha akvaryumcu var guzel seyler bulabilirsin.

Kadıköyde eskiden iskelenin orda hepsi bir arada idi.Ne kadar güzeldi ya.Şu andada kadıköy balıkçılar çarşısının orada ve eminönünde çok güzel şeyler var tavsiye ederim.

ankarada demetevler 1. caddede 2 tane petshop var . ben ordan aldım kızılaya göre gerçekten ucuz oluyor :) pek seçenek bulabileceğin yerler değiller ama en azından ucuzlar :)

Ankara Emek 8.caddede Musa Akvaryumu da tavsiye ederim, gerçekten bilinçli ve işlerini profesyonel olarak yapan insanlar. Özellikle çok geniş bir ürün yelpazeleri var, taban malzemeleri, iç-dış filtre ekipmanları, yemler, açık karidesler, canlı bitkiler ve tuzlu su akvaryumları için ekipmanlara kadar pek çok ürün mevcut. Yolu o tarafa düşen arkadaşların uğramasını tavsiye ederim mutlaka.

Geri