Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hastlarmı Yoksa Oyunmu Oynuyorlar

Cvp: Hastlarmı Yoksa Oyunmu Oynuyorlar

Keçeli kalem ile hiç açıkta yeri kalmıyacak şekilde boyarsanız olabilir belki. Ama ince bir tabaka olucağından pek işe yarayacağını düşünmüyorum.

boyadım acıkken okadr ıssık vermiyor normal yani ısı verırmıkı

Isı verir her türlü :) O zaman bir süre kullanın gözlemlersiniz minikleri. Rahatsız ettiğini anlarsanız soft ampul alırsınız.

suanda hepsi kuru alana cıkıyor bıraz durup atlıyor vitamınlerı hemen alamıycam bi problem olurmu

Bir problem olmaz :) Ama devit-3 alırsanız iyi olur. En azından sağlık ocağından yazdırabilirsiniz.

nasıl yazdırcamki :D

cok akıllı lar ya:) camdan tırmanmaya çalısıyor ters takla atıo :)

Bizim buradakine rica ediyorum ilacın ismini söylüyorum yazıyor :)

dur sana sayıyım eksik varmı akvaryumda lamba tamam ısıtıcı var iç filtre var kum var kuru alan var

normal eczaneden alınır ya alınmazmı cunku bızım burdakı doktorlar bıraz :D seyler

Akvaryumda bir eksik yok :) Normal eczaneden para ile alabilirsiniz tabiiki de :) Birde akvaryuma ısıyı kontrol etmek için cam derece alsanız iyi olur

tamam sonra konusurz gene saol hersey için

geldim baktım demın hepsi cıkmıs yukarı lambanın altına :D

işte Benim MinikLer :) ve yuvaları ama geçici yuva buyutucem isallah daha güzel yapıcam :)

resim yükleyemedim :)

Geri