Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Havaalanında 4 bin Kaplumbağa Ele Geçirildi

SfBayyurt

Taç 5 Üye
Atatürk Havalimanında 4 bin yavru kaplumbağa ele geçirildi..Ayrıntılar için:

http://m.airporthaber.com/havacilik-haberleri/ataturk-havalimaninda-ele-gecirildi.html

Lübnanda üretim yapıldığını duymadım hiç. Muhtemelen singapur çıkışlıdır. Hayvanların sonu ne olur bilmem ama orman su işleri tarafından teslim alınması en azından petshoplardaki durumlarına göre daha iyi, daha az kayıpla kurtaracakları kesin. Bu işin sonu yok. Olan hayvanlara oluyor.

Ataşehir'de hemen hemen bütün petshoplar yavru kaplumbağa satıyor. Tanesine 25 ila 30 lira arası fiyat biçiyorlar. Masrafını düşersen 80-100 bin arası kar eder hepsini elden çıkarırsa. Daha farkedemedikleri ne bavullar geliyordur.

Orman su işleri bu hayvanları ne yapacak ben onu merak ediyorum .Sonrasında açık artırmayla satış bilmem ne yapılır diye endişeliyim yine tüccarların eline düşerler.Yazık oluyor bu canlara..

Geri