Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

havada ucan cisimler

Lenin

Altın 5 Üye
Google earth da gezerken kadıköy de saraçoğlu stadının yakınında hasanpaşa civarında uçan 6 tane metal roket benzeri cisim gördüm ve 2 gündür yaptıgım arastırmalarla nette bır sıtede aynı resmı gorup ne oldugunu anlamayan baska bırıne daha rastladım.. tanıdıgım kımse bir fikir yürütemedı cisimler hakkında. Metal oldukları ve havada uçtukları kesin. Yere dikilmiş direk olduğunu söyleyenler oldu ama değil, çünkü ben hergün o bölgeden geçiyorum ve öyle direkler yok, zaten havada uçtuklarıda fotografta belli.. Belki siz bir akıl erdirebilirsiniz bu fotoya, ben anlamadım hala..
mailto:/my.php?image=adszbk7.jpg

programdan dolayı kaynaklanıyor olabilir ya da teknik bir sorundan dolayı.. dediğiniz gibi uçan bir şeyler olsalar o büyüklükteki 6tane cismi hiç kimsenin görmemesi çok garip olurdu hem de kadıköy gibi bir yerde :)

gonzimmm' Alıntı:
uçtuğunu nereden biliyorsunuz ?

mesajımda yazmıştım gözünden kactı sanırm, kadıkoyde acıbademde oturuyorum ve fotograftaki bölgeden hemen hemen hergün geçiyorum, orda oyle dırekler yok.. Uçtuğunu ordan biliorum.. Ama ne oldugu hakkında hiç bi fikrim yok, kameradan kaynaklanan bişeyde olabilir ama bence cok düşük ihtimal, aklıma savaş uçakları geldi, türk yıldızları zaman zaman şehir üzerinde uçuş yapıyor ve belli bir açı yaparsa kanatları görünmeyebilir ama oda düşük bi ihtimal gibi.. Ama arastırma yaparken cok daha enterasan fotograflara rastladım earth kameralarına yakalanmış cisimler, bakiyim tekrar bulursam eklerim..

Bence programda hata var baska bir şey olsa kadıköyde farkedilmemesi imkansız olduğunu düşünüyorum:)

belki güneşi yansıtan ayna türü birşey olabilir çünkü ne olduğu zaten çıkmamış

Geri