Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hayvan sevgisi.

bumble bee

Bordo Bereli
Yaşadığımız dünya da canlı şahit olduğumuz, iletişim araçlarından dinleyip/ gördüğümüz veya da etrafımızdan duyduğumuz onca hayvan katliamı ve vahşiliği varken, bir çoğumuzdan yaşca küçük olan ama masumiyet ve şefkati ile kendinden kat kat olgun insanlara bile taş çıkartacak miniklerimizin hayvan sevgilerini gördükçe gerçekten insan mutlu ve bir o kadar da umut dolu oluyor. Tüm insanlığa örnek olarak gösterilebilecek bir fotoğraf. Kendisini tanımama rağmen gün içerisinde karşılaştım ve sizinlede paylamak istedim.

mailto:/img692/9449/a75k.jpg

Cvp: Hayvan sevgisi.

gerçekten güzel bir poz yakalamışsın. gözler kapalı kimbilir aklından neler geçiyor. benim kızım olsa bu pozunu görsem balık tutmaktan temelli vazgeçerim. (neyseki benim kızım değil:rolleyes:)

Orası da bir başka konu Cem abi :)

Keşke ben çekmiş olsaydım, maalesef bir sitede denk geldim.

o zaman paylaştığın iyi olmuş. bir laf vardır. kız çocuğu dermiş:" beni 40 gün atmasalar. kendimi sevdiririm." diye hakikaten sevilmeyecek gibi değil. artık babası da ne dediyse. "alıp eve götürelim senin olsun" mu...

Kardeş olmasa da komşu çocuklarından gideriyoruz hasretimizi. Ve gerçekten denildiği gibi kız çocuğu bir başka oluyor.

O yaştaki insan saf ve masum oluyor. Tüm canlılara yaklaşımı sevgi dolu oluyor. Bence mükemmel bir poz. Bu sevgi ile ölü balığı diriltir bu kız.

Cocuk herseyin ilkini ailede ogrendigi icin hayvan sevgisi biraz ebeveynden de kazaniliyor. Her cocuk bu sekilde sevemez belki ama en azindan zarar vermemeyi ogretmek lazim kucuk yasta diye dusunuyorum :)
Daha once gormustum bu kucuk kizi ve resmen ic mutlulugu yuzune yansimis :) Gercekten kimbilir neler geciyordu o zaman aklindan :)

Hayvan sevgisi tamamen ailelerden geliyor..
Sokakta oynayan cocuklar iyi bi hayvan sevgisi egitimi alsaydi her buldugu kediyi kopegi incitmeye calismazdi
Anne babalara cok kiziyorum cok..

belkide onun hala yaşadığını sanıyordur keşke bütün insanlar onlar gibi saf ve iyi kalpli olsa oresimdeki meleği gördükçe insan dünya için hala bir umut olabileceğini düşünüyor:133::133::133:

Geri