Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hurşitin sorunu

SinekAs

Gümüş 2 Üye
kabuğunda kuru alanın bıraktığı bir çizik var öncelikle
bir de sağ yanağında hafif beyazımsı bir şeyler var acaba bu mantar mı?

lütfen bilgilendirin..
mailto:/2h2p3br.jpg

Cvp: Hurşitin sorunu

O ağızdan çıkan beyaz sümüğümsü madde ile akciğer enfeksiyonu dışında başka bir sebeple karşılaşmadım.
Yeni mi oluştu ? Takipte olmanızı öneririm. Forumda akciğer enfeksiyonu ile ilgili bir bölümümüz var, eğer belirtiler uyuyorsa tedavide gecikmeyiniz.

kabuk üzerindeki çizik bir sonraki plaka yenilenmesinde geçer. o beyazlığı parmağınla yokladın mı ? flaş yansıma yaptığı için yorum yapamıyorum. yalnız kulak kısmında şişlik var mı bir de onu kontrol et. hemen önündeki o yeşil şey nedir ?

Bana yanaginda sislik var gibi geldi ama pek net yorum yapamayacagim . Acaba o cikan sivi iltihap olabilir mi ? Birde o tasin ustundek yesil sey boya mi yosun mu ?

O yeşillik kuru alanın kendisi işte. Yosun görünümü verilmesi için dizayn edilmiş. o konuda problem yok. Parmağımla yoklamak derken?

o beyazlığı kastediyorum. parmağını sürt. derimi başka bir şey mi belli olur. bir de önden tepeden ve bu yanından birer resim çek. şiş var mı yok mu netleştirelim.

Geri