Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İsimsiz deri değiştiriyor.

RE: İsimsiz deri değiştiriyo

Valla abi bilmiyorum ama sanmam ki neyse gidersem gotururum sen hangi yemi oneriyosun abi ?

İşn tuhaf yani orda kara kuplumbagasida yokki ?

Kertenkelelerde yer.

Ana yem alacaksan reptomin al. Yoksa raffy P. Diğer yemlerin gammarus gibi var mı?

Karides var arada kurutulmus balikda var ama vermiyorum guneslenemedigi icin sindirirken zorluk cikarmamasi acisindan

Cvp: İsimsiz deri değiştiriyo

Açsan bile değiştirmek zorunda çünkü sana yanlış yem vermiş. Değiştirmezse alışveriş merkezinin güvenliği çağırıp tutanak tuttur. Satıcıya gözdağı vermek için babanın avukat olduğunu, eğer parayı iade etmezse veya değiştirmezse bu tutanağı tüketici hakem heyetine götüreceğini ve tüketiciyi yanlış yönlendirdiği ve haksız maddi kayba uğrattığı için misliyle para cezası kestireceğini söyle. o zaman değiştireceğine eminim.
Bence sera raffy p yavru kaplumbağalar için en uygun yemdir.

Nasil tutanak tutturacagım yani ne diycem tutanak tuttururken ve fis yokki kabitlayamam ama kamera varaa kayitlardan cikar degil mi ?

Her satışta fiş kesmek zorunda olduğu için buda onun aleyine olacak. Kapıda veya avm içinde gördüğün herhangi bi güvenlik memurundan yardım isteyebilirsin. Satıcı-müşteri anlaşmazlıklarında istenmesi halinde tutanak yazmak zorundalar.

Önce derdini anlat Batuhan. Kabul etmezse yönetici çağırmasını söyle. Gene diretirlerse diğer metotlara gidersin.

Tesekkur ederim gidince once konusurum yoksa guvenlikle konusurum tedekkur ederim hersey icin :)

banada ilk başta sera herbivor kitlemişlerdi küçük kardeşin arkadaşı kara kaplumbağası besliyormuş ona vermiştim. şimdi 100 ml'lik agivert aldım. onu da yeşillik olmadımı veriyorum ama pek istekli yemiyorlar. bunu da şu sebepten veriyorum ipek bitkilerin yapraklarını koparıyorlar. nedenini de buldum üzeri yosunlaşma belirtileri gösteriyor kokusunu alınca gerçek sanıp dalıyorlar. bu bitkiden varsa elinizde su değişimlerinde alıp su altında ovarak yıkayın.

Geri