Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

işte benim kapluşun fakirhanesi :D

cansell

Taç 1 Üye
arkadaşlar benim paludaryumum işte bu ama bu şimdilik böyle kuru alan olmadığı için su seviyesi şuanlık az. yeni filitre de aldım buradaki eski arka fon resmi dışında herşey değişecek önerilerinizi bekliyorum (;

*

cansell

Taç 1 Üye
:D:D hadi yaa allah allah koydum hatta bende gözüküyo :S

ben böyle işleri beceremiyorum yaa :(
mailto:/img443/2571/img0496ym.jpg

oleyy çok mutluyum olduu :D:D
kusura bakmayın büyük olmuş halbuki ordaki ölçüleride düzeltmiştim ):

Akarakurt

Admin
Yönetici
İlk önce imageshack.us a girip resmi seçiyorsun.
Daha sonra aşağıdan ''640x480px'' i seçip ''resize image?'' i tikliyorsun

Ozaman düzgün boyutta resim koymak için kodu almış olursun.
Senin resmi editledim.Uygun boyutta koydum.

iyi forumlar,

VamPrelLa

SKF Delisi
Akvaryumu beğendm canım uzun yıllar orda mutlu mesut yaşar umarım:D

MissSevda

SKF Delisi
akvaryum guzel olmus tebrikler fakat suyun seviyesini baya bir yukseltebilirsin daha iyi olur. Kuru alani bir an once yapin derim :)

cansell

Taç 1 Üye
yapıcamda işte önerilernizi bekliyorum teşkkür ederim ayrıca (;

cansell

Taç 1 Üye
yalnız ben tavsiye istedim kuru alan ve dekarasyon için siz mutlu yıllar diliyosunuz :D

akinci23

Gümüş 5 Üye
Aksesuar ve ekipmanlar başlığında çok güzel örnekler vardı. Ben de yeni alacağım akvaryum için güzel bir kuru alan düşünüyorum ve Aragorn'un eklediği fotoğraflardan birinden esinlendim. Camcıya gidip uygun ölçülerde yaptıracam ve bir şeylerle üstünü kaplıyacam. Ve bir şekilde de akvaryuma yapıştıracam :D bu kadar basit
Ama yok ben çok yaratıcı bir insanım dersen tabi ki yapacaklarını heyecanla bekleriz.

Shadow_Karus

Gümüş 1 Üye
bakın akvaryumunuzun suyunu bayağı yükseltin kuru alanıda asma kuru alan yapıın

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Akvaryumunuz çok kullanışlı bir akvaryum.Kapuşunuzun yüzmesi için su seviyesini akvaryumun tepesinden 10 cm kalıncaya kadar yükseltin.Kuru alanı bencede asma kat yapın.Resim çantalarından alıp onu akvaryuma uyacak şekilde kesin ve 5-6 tane vantuzla alttan destekleyin.Gayet rahat ve güzel bir kuru alan oluyor.

akinci23

Gümüş 5 Üye
Açıkçası vantuzlar kaplumbağalar büyüdüğü zaman düşüyorlar. Ben şuanki kuru alanımı cd kapağından yaptım ve 2 tanesi üzerine çıktığı zaman vantuzlar düşüyor ve bazen de vantuzları elleriyle düşürüyorlar. Küçük kaplumbağalar için iyi bir çözüm olabilir. Silikon veya ona benzer bir maddeyle kuru alanı akvaryuma sabitlemek daha sağlam olabilir.

cansell

Taç 1 Üye
arkadaşlar resim çantasından yaptım akvaryumun kenarına sıkıştırdım resimlerini en kısa zamanda koyucam ;) herşey için çoookk teşkkür ederim :)

popidik

Yeni Üye
yaa taş bulamıyorum akvaryuma koycak siz nerden buluyosunuz böle güzel taşları hep yamuk yumuk görüyorum bulduğum taşları