Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

jeunmarket

sulo43

Altın 1 Üye
kusura bakmayın konu açacak baska yer bulamadım da buraya acıyorum o yuzden :S bu sitede bi sorun var lamba ve yeni yemler almıştım. 55 tl lik bi spet olusturdum. iş bankasından geçmeye calıstım kart hata verdi. alıverişi yapamadım. niye anlamadım :S

Cvp: jeunmarket

Merhaba,

Alışveriş yapmak istediğin kredi kartının internet üzerinden alışveriş yapma özelliği kapalı olabilir. Bunu açtırman gerekebilir. Eğer internet üzerinden o kredi kartıyla yaptığın ilk alışverişinse problem muhtemelen budur. Birde limit problemi söz konusu olabilir. Bankan ile irtibata geçmelisin.

kart benm değil sahıbı su an yanmda. daha once hıç internetten alıswerıs yaptın mı dıye sordum. yaptım dedi :S

Ön provizyon problemleri yaşıyor olabilirsin. Web sitesi ile irtibata geçebilirsin. En sağlıklı sonucu ise bankanı arayarak öğrenebilirsin.

tekrar denedik :) oldu bu sefer. dün bi sıkıntı vardı galiba anlayamadım

süleyman siteye e-mail adresi üzerinden girildiği için yavaşlamalar ve tutukluklar olabiliyor.

anladım. özel olarak ilgilenmeleri beni çok mutlu etti açıkcası. galiba normalde c.tesi günleri kargolama yapılmıyor. ama bugün benim malzemeleri kargoya verdiler

Geri