Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kabuğunu yere vurunca kafasını zor zoruna kaldırıp çığlık atmaya çalışır gibi yapıyor

Akciğer enfeksiyonu belirtileri var aynı durum benim başımada geldi çok rahatsız etmeyin dediğim gibi dinlendirin ve bol bol vitamin sıcaklığa ihtiyacı var ... Umarım iyi olur geç kalmış değilsiniz...

Lütfen mesajınızdaki yanlışları düzenleyin.

Suyu soğuksa olmaz en azından kaloriferin oralara koyun ve sıcak su takviyesi yapın.

hemen uyguluyorum çok teşekkür ederim elimden geldiğince gelişmeleri yazacağım sağolun sayın serbay

saolun hemen uygulamaya başladım...

Ağzını açtığında vitamin damlatabilirsiniz ama çok üstüne gitmeyin.

ortamı şu an iyi yem vitamini kabuk sertleştricisini daha da sıklaştırdım. pek tepki yok ancak yaşıyor

en önemli şey herkesin de dediği gibi su sıcaklı ve güneşlenme alanındaki uygun sıcaklık..yoksa hastalanmamaları kaçınılmaz
umarım iyileşir..

ESATGS' Alıntı:
ortamı şu an iyi yem vitamini kabuk sertleştricisini daha da sıklaştırdım. pek tepki yok ancak yaşıyor
kabuk sertleştirici mi?ben kullanmayın derim kabuk sertleştirici içindeki kimyasallar kaplumbağalara zarar verir kaş yapayım derken göz çıkarmayın sakın

Geri