Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kabuk rengi

Göz ve kulaklar sağlam kabuk yapısı güzel.

Yalnız hayvana ait diş fırçasını ıslatıp sofra tuzu yada karbonat tozu döküp kabuğu yavaşça fırçalayıp akvaryum suyu yada emsal sıcaklıkta su ile durulayın.

Kabuğun bir daha resmini çekip atın.

Devit uygulama önermiş miydim?

Devit sipariş ettim gelmesini bekliyorum fırçalama işleminden sonra tekrar görsel paylaşırım hocam teşekkür ederim

Kabuk boyu 5.2 cm tuzlu fırçalama sonrası görsel. Sanırım su çok kireçli hocam kireç tutmuş gibi görünüyor. Sizce sağlık durumu nasıl? Gözlerinin durumu da iyi görünüyor. İştahı yerinde hareketliliği çok güzel. Akvaryumu da bu şekilde.

Ekli dosyalar

• IMG_4452.jpeg
    IMG_4452.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_4454.jpeg
    IMG_4454.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_4455.jpeg
    IMG_4455.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_4456.jpeg
    IMG_4456.jpeg
    1.9 MB · Görüntüleme: 8
Açılmış eski plakaların matlığı var. Onun harici hayvan gayet güzel.

Ön cama su yüzeyi hizasında bir tünek iyi olur. Vantuzla tutturulmuş küçük oklava plastik boru tarzı birşey yapabilirsiniz.

Açılmış eski plakaların matlığı var. Onun harici hayvan gayet güzel.

Ön cama su yüzeyi hizasında bir tünek iyi olur. Vantuzla tutturulmuş küçük oklava plastik boru tarzı birşey yapabilirsiniz.
Degerli yorumunuz icin tesekkur ederim, tunek kurmayi deneyecegim.

Geri