Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

KAHİN KAPLUMBAĞA MUSTAFA

Hm Tamam saoL :D şu gs fb gurbet kupası maçınıda tahmin ettir :D

..........................................................................................

..........................................................................................

........................................................................

heyyy çok şirin bu yaa :) sabah sabah videolarını izleyip keyiflendim :) çok şekeeeerrr ve çok güzel birşey bu :) tebrik ederim sizi :)

............................................................................................................

Ha ha haaa... Sıralamam 146 Türkiye'de ek puanlı olunca. İlk başta marmara üni sonrasında istanbul üni olacak.. Bak kolaylaştı işin şimdi??? Resim olayına gelince de Eser hocasından ders alabilecek mi evet hayır

wayy tebrik ederiz kübür :) darısı benim başıma bende seneye gireceğim :)

Cvp: KAHİN KAPLUMBAĞA MUSTAFA

İlk defa görüyorum böyle bir şeyi, gerçekten çok güzel bir yetenek :D

Geri