Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplişimin acı çekmesine dayanamıyorum!

melodimmmm

Bronz 3 Üye
Arkadaşlar kaplumbaağamın her gün daha da acı çekmesine dayanamıyorum. Gözüne ilacını sürünce canının acıması ve yemek yememesine dayanamıyorum. Evin maskotuydu ama artık git gide daha kötü oluyor. Ağlamamak elimde değil avuçlarımın arasında acı çekince. Artık zamanının sonuna geliyo süresi bitmek üzere. O hastalığa yenik düşmesini istemiyorum şimdi ağlasamda yine de yaşıyacağına inanıyorum... O benim küçük meleğim ama hiç gitmesini istemiyorum...

RE: dayanamıyorummm!!!

Canim isitici almazsan daha cok aci ceker. Neden aileni dinliyorsunki onlara acikla almazsan olecegini eline para gecince hemen isitici al.

Fayda etmiyorsa o zaman eline para geçtigi an gidip isiticiyi kendin alacaksin. Bende ilk akvaryumda öyle yaptim çalistigim paralarla gittim akvaryum kurdum.

Komşuda falan ısıtıcı alıncaya kadar kullanabileceğin boşta bir ısıtıcı yokmu ? Temizler bir süreliğine kullanırdın..

yok ben küçük olunca harçlıkta küçük oluyo malum ama pazartesi ya da salı alıcam ısıtıcı ama benim akvaryumum açık altıgen ama olur dimi biraz da küçük

Isıtıcı içine sığdıktan sonra sorun yok, filtreyi de sonra alırsın ama ilk ve en önemli ihtiyaç şu anda ısıtıcı...

Bence bu ısıtıcı alması konusunda fazla üstüne gtmemeliyz daha 10 yasnda:) ben 10 yasında kendim dısarı çıkamazdım..Sen aileni ikna etmeye çalıs:)

Canım bu kadar üzüldüğünü gören ailen bir ısıtıcı alır sana mutlaka.. Senin ağlamana kıyamazlar. Bence onlardan avans al:) yani ısıtıcı paranı versinler harçlığından kessinler:) kesinlikle ısıtıcın olacak ve harçlığın da kesilmeyecek :) buna garanti veririm:) Elini çabuk tut ama,kapluşun daha fazla hasta olmasın

Geri