Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplubağam yemek yemiyor

büşr@

Bronz 5 Üye
kapluşumu alalı 2 gün oldu ve yemek yemiyor acaba bana alışması mı lazım ayrıca yemini büyük olarak mı atıcam yoksa parçalayacak mıyım?

siteye hoşgeldiniz öncelikle.. plastik kapta mı bakıyorsunuz? imkanınız varsa mutlaka kısa zamanda akvaryum temin etmelisiniz o zaman yem yememe hareketsizlik gibi sorunların da gittiğini göreceksiniz.. forumu gezerseniz daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz..

yaa gerçekten mi yaa olamazz :(
bi de plastik kap sorunu çıktı offf
hemde daha aylık yaa :(
üstelik derslerime çalışıyorum karne hediyesiydi o bana yaa :(

ben eskiden plastik kapta besliodum ama burda aldığım bilgiler sayesinde akvaryum aldım...Sende en yakın zamanda bir akvaryum almaya bak=)

Arkadaşlar benimki galiba kış uykusuna yatmak istiyor hiç bir şey yemiyor çok fazla hareket etmiyor hemde kumları çok deşip altına girmeye çalışıyor bende plastik tasta besliyorum :(

Edit alcatraz:Lütfen kelime yazımlarına daha çok dikkat edelim.

tüm bu ısıtıcı akvaryum neyin ortalama kaç lira tutar arkadaşlar hemen para biriktirmeye başlamalıyım da

saol canım zaten bu bilgileri aldıktan sonra akvaryuma geçcem kesin

ya kapluşum yem yemeye başladı ama sürekli yem arıyo parmaklarımı falan ısırmaya kalkıyo günde kaç tane atmam gerek?

:) aynı durum bende de oldu. özellikle kaptan akvaryuma geçince, bildiğim kadarıyla kafası büyüklüğünde yem vermek gerekiyor, ben günde 3 öğün yapıyorum. sabah protein öğlende yeşillik akşamda bitkisel yemden veriyorum.

Geri