Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa Hakkın rahmetine kavuştu.

cem

Süper Moderatör
Yönetici
akciğer hastalığı sebebiyle tedavi ettiğim kaplumbağa sabah 01:00 civarı öldü. tedavisini uygun şekilde yaptığım kaplumbağa canlanmaya başlamıştı. gece 10.30 civarı uv lamba takıp ısıtma da yaptım. hoşuna gitti. halsiz olduğu için birşey olur diye sürekli takip ediyordum. çünkü son iki gündür suya girdiğinde ters dönüyordu. kurban olayının yorgunluğu ile uyuyakaldım. uyandığımda saat 01.30'du, suda boğulmuş. sanırım lambanın sıcaklığı ile suda serinlemek istemiş ama güçsüz olduğu için yüzememiş. üzüldüm. en sevdiğimdi; koyu yeşil ve diğerlerine göre daha büyüktü. tahminim hastalığın en ağır evresine girmişti. bende geç farkettim ne yazıkk ki. kısacası hayvan beslemek güzel birşey ama öldüğü zamanki hisse insan dayanamıyor, buda işin en pis kısmı.

Cvp: kaplumbağa Hakkın rahmetine kavuştu.

Başınız sağolsun acı bir tecrübe.

Başınız sağolsun.

Ooof of ya.
Bende öyle bir kaplumbağamı kaybetmiştim.
Rahatına kavuşmuş,başınız sağolsun.

Geri