Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa isimleri

filozof

Altın 2 Üye
Bu konuya herkez koyulabilcek kaplumbağa isimleri yazsın hem bakarız değişik fikirlere hemde ad bulamayanlara yardımcı olur nası ama biraz örnek veriyorum:

fındık, fıstık, mıstık, bızdık, bıcırdık, bıcırcık, michalengelo ve diğer ninja kaplumbağalar, mercimek, afacan, minik şey... vs... vs...

beliz

Gümüş 1 Üye
brokoli elma maydanoz merul turp slatalık(açım been).ne bileyim ne koyarsan o olur adı

goker3

Bronz 4 Üye
çıtırda olabilir yada bu hayvanlar kaplumbağa olduğu için wosvos da diyebilirsin:D

kubrabekmez

SKF Delisi
Benimkinin iki adı var mesel Cahide Bübü... Biri maneviyattan biri de kolay söylensin diye... Daha başka ne olabilirrr??? Aşkımsu, büdük, fındık, çikolata, pasta, pörtlek prens/prenses, şekercik... Aslında aklımıza gelen tatlı her kelime olur ya... Biber, toprak,

RqN__

Bronz 2 Üye
Eğer bi kız bir erkekse çok konuşulan çiftlerin adlarını takabilirsin.. Mesela benim kaplumlarımın adı : şevket ve ferhundeydi.. ( Bi ara yaprak dökümü fenomendi her yerde :d )
Yada sevdiğin bir sanatçının adı olabilir.
O da olmadı.. =)
sterlin,mark,dolar ya da adınızın diğer dilerdeki karşılığı olabilir..
Değişik bir yemek ismi olabilir ..
Olabilir de olabilir.. :D :D

oldscout

Taç 3 Üye
Din büyüklerinin isimleri ile Allah'ın isimlerini içeren ve başında kulu anlamı taşıyan Abd ul olmasında ne olursa olsun.

Bir çok kişiye şaka gibi gelen ama anlamı itibariyle epey önemli olan isimler var

Mesela Abdulrezzak = Tüm rızıkları veren Allah'ın kulu demektir.

Şüküfe = Allahın verdiklerine çok çok fazlaca şükreden bayan anlamındadır.

hayat

Bronz 4 Üye
insan isimleri vermek çok hoşuma gitmiyor ben tosbişim ve bıcırım diye seviyorum:)

droserag

Bronz 3 Üye
bence ninja kaplumbagalarıın isimlerine (donatello,michelangelo,leonardo,rafael) ek olarak yine benzer bi konsept olarak picasso,goya vs.. isimler olabilir..

rıfkı35

Bronz 2 Üye
valla bnm kilerin adı mercan ve kaşar
diğer isimlerden
hurley,jack,sayid,lock...
aslı,volkan,sacıd
bıdık,pamuk,kuku,çakıl,bambam,kırıtık,vsvs...

Kral

Altın 5 Üye
bir isim de bn vereyim puch vurgun suskun galiba 3 oldu :D