Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbaga Ticaretine Son Diyen Site Açıldı!

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Türkiyede ilk ve başka hiçkimse tarafından açılmamış olan,Yüzlerce masum kaplumbağanın yaşamasını hedefliyen sitemiz açıldı!

Kaplumbağa almaya niyetli olan kişileri sitemize davet etmenizi bekliyoruz.Ve tabiki sizleride..

Site adresimiz http://www.KaplumbagalarOlmesin.net

Saygılar,
Ahmet KARAKURT

Tek kelimeyle harika..Ellerine sağlık.Neden bilmiyorum ama yazıyı okuduktan sonra ve o banneri gördükten sonra çok duygulandım.Tebrik ederim.

Sağol ecem.
Sitede kendi makalelerinizin okunmasını istiyorsanız veya kaplumbağa çiftlikleri,resimler vs. göndermek istiyorsanız '' [email protected] '' adresine mail olarak atınız.
MissSevda,Aragorn,Gonzimmm e ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

RE: Kaplumbaga Ticaretine Son Diyen Site Açıldı!

Ahmet bey :D yazimi sitede yayinlammissiniz. Site profesyonel gozukuyor super bu sekilde birsuru insanlara ulasiriz insALLAH. Duyarsiz kalma yazisi sevgilimin duzeltmis oldugu yazi siteyi hemen ona smsle bildirecem. Tekrar tesekkur ederiz. Bu arada daha cok aranizda olacam gibi gozukuyor :)

güzel bir site yararlı olacağına inanıyorum .. başarılar dilerim :)

Hayırlı olsun umarım hedeflediğimiz gibi yararlı bir misyon üstlenir ve kısa zamanda sesimizi duyururuz. Biz teşekkür ederiz :)

MissSevda' Alıntı:
Ahmet bey :D yazimi sitede yayinlammissiniz. Site profesyonel gozukuyor super bu sekilde birsuru insanlara ulasiriz insALLAH. Duyarsiz kalma yazisi sevgilimin duzeltmis oldugu yazi siteyi hemen ona smsle bildirecem. Tekrar tesekkur ederiz. Bu arada daha cok aranizda olacam gibi gozukuyor :)

Evet yayınladım:)
Eliden geldiğince yapmaya çalıştım.Bayağı bir sorunlu kurulum oldu ama sonunda bitti.
İnşallah hepberaber birçok ilk e imza atarız. :)

Saygılar,

Ahmet, Ecem ve destek veren verecek herkese tebrikler... Hadi bakalım hayırlısı

güzel bir çalışma olmuş ilgi göreceğinide umuyorum

Sorumlu kurulum ama guzel kurulum olmus. Projeyi ureten sevda yaziyor ben gormemistim erkek arkadasim soyledi kendimi birden onemli hissettim :shy:

Yazılar çoğalınca daha da güzel olmuş.Site içinde bi video yapıp facebookta falan paylaşsak sitenin adını duyurmak için nasıl olur?

bence iyi bir fikir Tuba'cım.böyle bir şeye vesile olmak gerçekten çok güzel.en azından bir parçası olmak.herkese çok teşekkürler.yalnız o resimleri değiştirirmisiniz Ahmet Bey.gördükçe içim acıyor.ve bakamıyorum siteye.

Amaçta resimlerle insanlara bu vahim durumu kanıtlamak.Ne yazıkki durum o kadar kötü. :(

Emeğinize sağlık.Çok faydalı bir site olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler. Kaplumbağalar için inş bir umut olur:)

Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık. Slogan da harika...

İmza defterini imzalamayı unutmayalım.

Hayırlı olsun:) Bu siteyle bir çok kaplumbaga kurtarılcaktır eminim:)

MissSevda' Alıntı:
Sorumlu kurulum ama guzel kurulum olmus. Projeyi ureten sevda yaziyor ben gormemistim erkek arkadasim soyledi kendimi birden onemli hissettim :shy:

Evet,sizin adınız,aragorn,gonzimm,ben,sukaplumbagasi.com ailesi yazıyor.
Tabiki bu sitedeki hiçkimse önemsiz değil!
Teşekkürler.

dilerim çok yakında google'ye "su kaplumbağası" yazınca bu forum ve kaplumbagalarolmesin.com çıkar. böylelikle almak isteyenler de internete baktıklarında kapluş almaktan cayarlar ve kapluşlar ölmez;)

Bildiğim kadarıyla daha google'ye eklenmedi yada eklendide onay bekleniyor.Çünkü adımız ancak sukaplumbagasi.com altında çıkıyor.Ayrıca bir site olarak görünmüyor,arama yaptım.
İnşallah,güzel dileklerinize katılıyorum.

Merhaba sevgili arkadaşlar :),

Şu an şu noktada bu siteyi görmek, pek çok defa umutsuzluğa kapılarak, bazen tartışmak zorunda kalarak, itirazların, anlayışsızlıkların her türlüsüyle karşılaşıp bunca zamandır bu konu hakkında yazıp çizdikten sonra benim için önce çok hoş bir sürpriz ve ardından son derece tatlı bir mutluluk oldu :).

Pek çok kez doğanın bir parçası olduğumuzu unutuyoruz, zannediyoruz ki diğer hayvanlardan daha önemli yada daha değerliyiz. Havalı olsun diye kürklerini giyebilir, hobi olsun diye canlarını alabilir, sokaklarda gezdi diye zehirleyebilir...gönlümüzü eğlendirsin diye doğalarından koparıp hiç uygun olamayacakları ev ortamında onlara bakmaya çalışabiliriz sanıyoruz. Bakın yemek için değil, kendimizi korunmak da demiyorum, sadece ama sadece insani ve bence son derece saçma zevkler uğruna diyorum. Halbuki buna hakkımız olmadığını feci şekilde pas geçiyoruz.

Kaplumbağalar mutlaka ki tek değil, insan tarafından rahatça telef edilen canlılardan sadece biri. Ama gücümüz buna yetebilecekse şu anda, o zaman buna çalışmak gerek. Neyseki dünya tarihine hiçbir şey yapmayıp böyle gelmiş böyle gider'ciler, e hangi birini kurtaracağız'cılar, benciller, umursamazlar, duyarsızlar tamamen hakim olamamış ki hiç adlarını bilmediğimiz idealistler ortaya çıkmış ve birazcık toparlayabilmişiz tabiat ananın gözündeki durumumuzu.

Burası çok genç bir popülasyonun olduğu bir site ve bir sonraki nesil bu fikri özümsemişse tamamdır dedim, hiçbir şey boşa gitmemiş, tatlı kaplumbağaların geleceği iyi yolda :).

Hepinize teşekkür ediyorum, minik kaplumbağalar adına. Ellerinize sağlık..

pinar1112

Geri