Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa yemek bilgi

suyu max 20 30 litre daha yükselteblirim yoksa kuru alan cam akvaryumun camına yapışık ve 20cm içeride kuru alanı su basar tekrar kurulum yapıcam anlaşıldı tekrar uğraşıcaz biraz su evet ben o sıvının % 80ini döktüm bana öyle dediler 4 günde bitme noktasına geldi zaten ama sararma başladı pazar günü suyun yarısını yenı koymuştm oysaki nerden baksanız 180 190 ltre su var içinde seramik gerçekmi bilmiyorum kararırsa atar yenisini alırım olmadı süngerin resmini ekledim sepetin iç haznesi ile tamıtam uyumlu

Ekli dosyalar

• * Image 2024-09-13 at 10.46.17.jpeg
    * Image 2024-09-13 at 10.46.17.jpeg
    262.9 KB · Görüntüleme: 4
Seramik lamba duyu gibi seramik ise gerçek seramiktir.

Sinterlenmiş olan tozun birleştirilip şekil verilmiş halidir.

Süngeri halihazırdaki sünger parçalandığında onun yerine şekil vererek kullanırsınız.

Bu sünger orjinalinden ince gözenekli ve kalın.

O kadar su varsa tek hayvana yeterlidir.

ANLADM EUROSTARIN AQUACLAY LA KARBONUNU ALDIM ŞİMDİ FİLESİDE İÇİNDEYMİŞ tek yer gene avcılardan alıyorum sitelerinden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Atakan alışveriş yaptığımız sitelerin başında geliyor oradan alabilirsiniz. Bunda sorun yok. Sadece söyledikleri absürt.

evet ne yazıkki sayenizde doğrusunu öğrendik yanıltıldık biraz orada yardımlarınız için çok teşekkür ederim suyun sarartısından kurtulunca güzel bir de resim ekleyeceğim çok sağolun

Su şu an sararmışsa yenileyin. Amonyak patlaması oluşmuş.

Mango kökü yok değil mi? N e kadar steril edip kaynatsakta bir süre sarı özsuyu salar.

bu hafta suyu değiştirdim 40lt kadar geçen hafta sarıydı seachem eklemiştim yeniledikten sonra dün tekrar dip temzleme yaptm cok bişi yoktu da 30 40 lt su çektim su sararık değildi düzelmiş kaplumbağanın kuru alanının yeşil çim yansıması biraz yanıltmış benı bide arkaya folyo kapladım o yanıltmış suan iyi gibi filtreyide açmadım aquaclay la karbon geldi ama su düzgün diye diğerleriyle değiştirmedim vakit kaybetmeden değiştireyim mi, yoksa böyle bekliyimmi biraz sizce bu arada mango kökü yok hayvan rahat yüzsün diye almadım

Bekleyin. Odaya geçince komple temizlik yapar malzemeleri koyarsınız.

Geri