Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarıma uygunmu önerirmisiniz

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
50 lira bütçem var az biliyorum fakat uygun fiyata iç filtre önerirmisiniz ve bu resimdeki sizce uygunmu 2.el temiz filtrede alabilirim yeterki siz önerin

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    273 KB · Görüntüleme: 216
Akvaryum ölçüleri nedir ?

60 lt lik akvaryumum

Eğer forumda satan varsa bana ulaşabilirmi

Birisi satiyordu gruplarda,1 haftalik ama hangisinde hic hatirlamiyorum

Su kaplumbagasi sevenler besleyenler
Su kaplumbagasi arena
Su kaplumbagasi dunyasi

Bu 3 face grubunda, bu haftaki gonderilere bi bakin

Cvp: Kaplumbağalarıma uygunmu önerirmisiniz

EverDEbo' Alıntı:
50 lira bütçem var az biliyorum fakat uygun fiyata iç filtre önerirmisiniz ve bu resimdeki sizce uygunmu 2.el temiz filtrede alabilirim yeterki siz önerin

Halie BT filtre kullandim max 3 gun dayaniyor cikarip temizlemek gerek surekli yoksa tikaniyor ses ve ugultu yapiyor. Paraya kiyip en iyisinden almak lazim omurluk yoksa hem cok ugrastirir hemde pek surmez verilen para cop olur. Ayrica o filtrenin vantuzu cok zayif yapismiyor.

Hailea çin malı. İç filtre sonrasında ömürlükte deri toplamada da kullanılıyor. Dolayısıyla çöp olmaz. Onun için iyi birşey fena olmaz.

Güç oranı markadan markaya değişiklik gösterir. Debisi 650-750 lt/h aralığında olsun. Pervane Mili seramik olursa iyi olur.

Bu filtredeki gibi şelale aparatı tercih sebebi ama hava kabarcığı veren tip mutlaka olmalı.

Cvp: Kaplumbağalarıma uygunmu önerirmisiniz

2. el eheim 2006-2008 bakabilirsiniz sahibinden.com dan, 2008 i 50 litre ve 100 litre de kullanmıştım ama satalı baya oldu tavsiye edeceğim bi filtredir, şuanda da 2012 kullanıyorum

Geri