Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam çok hasta

Eğer gerekli ekipmanınız varsa ve gerçekten bakabileceğinize inanıyorsanız alın.Hastalıklar her zaman olmaz.Bazen de ne kadar iyi bakarsanız bakın elinizden bir şey gelmez.Seviyorsanız kaplumbağaları uzak durmayın bence bu hobiden.

Teşekkür ederimm..Galiba onun yerini doldurabilmek umuduyla tekrar beslemeyi düşünüyorum ara sıra.Ama tavsiyeniz daha mantıklı bence de :(

Akvaryumu yeni almıştım zaten diğer bütün gerekli malzemelerle birlikte.Biraz zaman karar vermem için iyi gelecek herhalde..

Bir zaman sonra ufak bir kaplumbağaya yine annelik yapacağınıza eminim :)

Çok teşekkür ederim zencefil.Bir de bi şey sormak istiyorum size hala kaplumbağamı akvaryumda bekletiyorum bahçemiz yok nereye gömeceğimi bilemedim ne yapsam?

Evin yakınlarında yok malesef.Evde çiçeklerim var saksıya olur mu dersiniz

Bozulma sürecinde ki koku rahatsız eder saksıları tavsiye etmem.Şimdilik saklayın dışarı çıktığınızda uygun bir yere gömersiniz.

Peki uygun bir yer bulurum o zaman.Dilerim kimsenin başına gelmez böyle bir şey:(

Başın sağolsun :( akvaryumda cok bekletmeden bi folyoya falan sarıp toprağa gömmelisin..

Teşekkür ederim..Bahçede çiçek dibine gömdüm:(

Geri