Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam hareket etmiyor

büyüyünce arkadaşıma vericem onunda var ama oda bu kabın aynısınds büyütüyor ve ben anlamadım bu kapta büyüyünce ne olurki
bu kapta buyutulmez buna olum kabi diyoruz cok cabuk kirleniyor plastik salinim yapar bunun gibi binlerce sorunu var bu kaplarda beslenemeyecek hayvanlar arkadasinizide uyarirsaniz iyi olur.

peki neden hareket etmediği bu şeylere bağlı mı ben srada bir alıp temiz bir masanın üstüne koyuyorum ords yürüyo biraz büyerlere tırmanıyo

ben almadan önce bunların hiç birini bilmiyordum sanırım arkadaşıma falan vermem gerek ama kıyamıyorum gerçekten ben bilmiyorum her gün zaten kabını yıkayıp suyunu yeniliyorum daha yeni alışmıştık😭
arkadasinizda dogru bakmiyor ve ayrica yanyana koyarsa birbirlerine saldirabilirler ve o plastik kapta 2 kaplumbaga imkansiz bir sey

siz kendi akvaryumunuzu gösterseniz merak ettim siz neyle besliyorsunuz çok seviyormuş ben o yüzden havuö da veriyodum arada bi

peki neden hareket etmediği bu şeylere bağlı mı ben srada bir alıp temiz bir masanın üstüne koyuyorum ords yürüyo biraz büyerlere tırmanıyo
daha minik evet bunlarla ilgisi var hayvanin yuzecek alani yok ki usudugu icin sabit duruyor buyuk ihtimalle sicakligini korumaya calisiyor

arkadasinizda dogru bakmiyor ve ayrica yanyana koyarsa birbirlerine saldirabilirler ve o plastik kapta 2 kaplumbaga imkansiz bir sey
yok onun amcası da eskiden bakıyodu ondan kalan birsürü akwaryum varmış belki ya banada vericekler bi tane yada ben bskmaları için onlara vericem

Geri