Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Kaplumbagam ishal oldu

sehaaayse

Yeni Üye
kaplumbağamı bugün güneşlendirmeye çıkardığımda ishal olduğunu fark ettim .. Ne yapabilirim onu nasıl iyilştiricem :(

cansell

Taç 1 Üye
RE: acilll yardım edin ne olur..

verdiğiniz yemler ne marka neler yedirdiniz bugün ?
Öncelikle ısıyı artırmak gerekir. Yemlerinin oda ısısında olması gerekir. Kuru-ıslak arası yem vermek her zaman en doğrusudur (Sera Raffy I ve P ). Sera Diropur R ishallerini kesecektir, tamamen bitkiseldir. ayrıca kendi yemleri haricinde yiyecek vermeyin. akavryumda bakmıyorsanız bir an önce akvryum ve ekipmanlarınızı tamamlayıp bir akvaryuma geçin.

sehaaayse

Yeni Üye

sera raffy p veriyordum bittiği için sadece stick yem veriyorum sera yemini alana kadar. ısıtıcısını hava sıcak diye çalıştırmıyordum takmam gerekir mi?

cansell

Taç 1 Üye

tabikide ısıtıcı hava sıcak yada soğuk olduğu için takılmaz ısıtıcı suyun derecesinini sabit tutmak için gereklidir. takın ve 28 dereceye ayarlayın lütfen ve sera raffy p yemi alın düzelir.
Sera Diropur R şu yemide alırsanız isahalleri geçer.

MissSevda

SKF Delisi

Birkaç gün hiç yem vermeyin ishal kesilene kadar. Bozuk tarihi geçmis yemlerden kaçin. Bu arada kullandiginiz baslik dogru degil, daha net ve açik bir sekilde derdinizi yazsaniz daha iyi olur.