Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam sağ kolunu hareket ettiremiyor

Ampulü var zaten kuru alanda. Bugün sabah uyandığımda suda buldum. Uzun zaman sonra ilk defa suya girmiş. Ve uyandığımdan beri ağzını hiç açmadı. Hıçkırır gibi nefes alıyor ama daha canlı sanki. Yine de damlaya devam edeceğim bir süre daha.

Geceleri de kuru alanda uyuyorsa 40w renkli ampul almak gerekir. Mavi öncelikli, kırmızı ve yeşil renkte olan.

Woltu bilmiyorum ama ampulümüz sarı bizim değiştireyim bugün teşekkür ederim ????????

Wattı üstünde yazar düşük wattlı ise fayda etmez. Gündüz ısıtma 52 yada 60 W olmalı.

Damlaya ben söyleyene kadar devam.

Vitamin damla var mı?

60W sarı ışık var bizim akvaryumda. Vitamini bitti bugün alacağım onu da. Teşekkür ederim. ????????

Vitamin her gün bir damla verilecek. 60 W uygun ama softunu bulursanız alın. Camı buzlu olan. Bu gözlerini rahatsız etmez.

Günlerdir yazacağım bir türlü fırsatım olmadı. Yorum yazan, bilgilendiren, yardımcı olan herkese teşekkür ederim sayenizde iyileşti kuboşum ????????

Geçmiş olsun hayvanın nefes alma sorunu tam bitti ise ilacı bırakabilirsiniz.

Geri