Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam su üzerinde balon gibi duruyor....

Benian

Yeni Üye
kaplumbağam su üzerınde balon gıbı duruyor ayrıca yem yemıyor ve sureklı kuru alanda durmak ıstıyor...sık sık da cık dıye bır ses cıkarıyor..kucuk tasıma kabında duruyorlardı 2 tane var buyuk akvaryuma aldım ancak burada basladı yem yememeye bırı gayet ıyı durumda tekrar kucuk kaba aldım ama olmadı duzelmedı..ısıtıcı tetra markanın seramık sabıt ısılı bır ısıtıcısını aldım ancak oda suya koyunca sankı su ısınmıyor..kaplumbagamı elde vıtamınlı yem ıe baslemeye calısıyorum onu da kusuyor.zar zor gunde bır karıdes verebılıyorum..ıstanbulra avrupa yakasında oturuyorum veterıner onerısı varsa goturebılırım yada evde benım uygulayabılecegım herseyı yaparım bır haftayı gectı korkuyorum bırsey olacak dıye..tesekkür ederım

Foruma hoşgeldiniz.

Hayvanların kabuk boyu kaç cm?

Su 28 kuru alan ilk yarım saatlik ölçümde 32 derece olacak şekilde mesafeyi ayarlarız.

Akvaryumun ölçüsü nedir?

Isıtma lambanız var mı?

Eczaneden genta yada gentagut göz damlası alın. Hayvan akciğer enfeksiyonuna yakalanmış.

Haşlanmış yumurta akı ve birkaç dakika haşlanmış kıyma parçası deneyin.

Geri