Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı akvaryum ve ekipmanları ile sahiplendirmek istiyorum

evalina

Yeni Üye
Merhaba,

Yaşadığım maddi zorluklar nedeni ile bir süredir kaplumbağama yeterince iyi bir yuva sağlayamadım.
Akvaryumu ve ekipmanları(ısıtıcı, filtre, ada,lambaları,yemleri) ile ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum.

Cinsiyetinin erkek olduğunu düşünüyorum, akşam resimlerinide paylaşacağım

Teşekkürler

Cvp: Kaplumbağamı akvaryumu ve ekipmanları ile ücretsiz sahiplendirmek istiyorum(İstanbul)

Resimlerini alt ust seklinde paylasin sete ihtiyac kalmadan bile sahiplik edicek biri cikabilir. Akvaryum olculerinide yazarsaniz iyi olur.

RE: Kaplumbağamı akvaryumu ve ekipmanları ile ücretsiz sahiplendirmek istiyorum

Akvaryum ölçüleri 25x57x40, kameramda problem olduğundan resimleri anca pazartesi paylasabileceğim

Ölçüler şu dizilimle olacak boy*en*yükseklik(h)

Cvp: Kaplumbağamı akvaryum ve ekipmanları ile sahiplendirmek istiyorum

evalina' Alıntı:
Merhaba,

Yaşadığım maddi zorluklar nedeni ile bir süredir kaplumbağama yeterince iyi bir yuva sağlayamadım.
Akvaryumu ve ekipmanları(ısıtıcı, filtre, ada,lambaları,yemleri) ile ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum.

Teşekkürler

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Merhaba, 9 yaşında alyanaklı su kaplumbağamız var. Kaplumbağamız dişi ve kendisine bir eş arıyoruz. İstanbul küçükçekmecede oturuyorum. Erkekse kaplumbağanızı biz sahiplenmek istiyoruz[/font]

mailto:/2usgxl2.jpg
330wglu.jpg

b6sj5w.jpg

wa3rpw.jpg

mailto:/2uhy3yx.jpg

sersuvar' Alıntı:
evalina' Alıntı:
Merhaba,

Teşekkürler

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Merhaba, 9 yaşında alyanaklı su kaplumbağamız var. Kaplumbağamız dişi ve kendisine bir eş arıyoruz. İstanbul küçükçekmecede oturuyorum. Erkekse kaplumbağanızı biz sahiplenmek istiyoruz[/font]

Merhaba,

Geç cevap için kusura bakmayın bir süredir internet bağlantım yoktu,bundan sonra daha hızlı cevap verebileceğim.
Resimleri ekledim.
Veteriner daha küçükken erkek olduğunu düşündüğünü söylemişti.

İyi akşamlar

Ben dişiye benzettim. Kloak (anüs) kuyruk ucuna yakınsa erkek kabuğa yakınsa dişidir. Tam seçilmiyor.

Sizin gibi insanlara her zaman saygı duymuşumdur tebrik ederim herşeyiyle beraber ücretsiz sahiplendirme tamamen hayvanın canı sağlığı düşünülmüş.

Umarım en az sizin kadar iyi bir sahip çıkar kaplumbağanıza.

Canlı,Cem'in ifade ettiği gibi dişi.Tırnak yapısı,anal plastron şekli ve kuyruk boyutu bu yönde bilgi veriyor.

Senelerdir oğluşum diye seviyordum halbuki :)

iyi günler ben bursada yaşıyorum yeni başladım ve bir tane benimde kaplumbağam var eğer hala duruyorsa ben sahiplenebilirim

Uyemiz; daha once nete sık giremedigini belirtip,mailini de vermis.Mail gonderin isterseniz.

nerdesiniz şehir olarak  ? izmire gönderirseniz talibim ben ;) yerim müsayit.. kaplumbağa bende hastalık değil tutku <3 bin tane olsun bin tanesine de bakarım.. ailecek severek bakıyoruz ..

Sahiplendirdiniz mi acaba ?

Uyemiz; daha once nete sık giremedigini belirtip,mailini de vermis.Mail gonderin isterseniz.

Bir de siz kurulu sistemiyle veren mi ariyorsunuz?Aklimizda olsun da.

Evet çünkü bende yiğenime kurulu ekipmanlı verdim . Bende şuan ekipman yok. Ama yavru bulabilirsem onun ekipmanı var ama 1 yasından büyük kaplus için malesef yok. Mail'den de yazdım bakalım .

evalina' Alıntı:
Merhaba,

Teşekkürler

Merhaba;

Kaplumbağanızı sahiplendirdiniz mi?

Sahiplendirme yapildi mi acaba

Geri