Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Cvp: kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Hayvanlar icin herhangi bir sorun teskil etmez yol.

MERHABA BEN KAPLUMBAĞAMI SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM ANKARA SİNCANDAYİM 14 SANTİM 3-4 YAŞLARINDA BÜYÜK Bİ İHTİMAL ERKEK KÜÇÜK KAPLUMBAĞASI OLNLARLA TAKAS EDEBİLİRİM

onur birincisi büyük harfle yazma ikincisi kendi konunu takip etmen açısından yeni konu açman iyi olur. sahiplendirme konusuna girip sağ tarafta yeni konu butonuna basıp kendi konnu yazarsın.

berrak ben onun kaplumbağasını gördüm facede hayvan acınacak durumda ya...kireç ve yosun tutmuş havyan..

yarın bulup koyarım o hayvanın resimlerini buraya..

[url=mailto:/n7GWOl][img]mailto:/n7GWOl.jpg[/url]*
mailto:/LaonbG.jpg
mailto:/qY2WG5.jpg
mailto:/zAEBMY.jpg işte onurun kaplumbagasi..

Bu hayvana bir hafta boyunca tuz fırça uygulaması lazım. Ondan sonra devit uygulamasına geçilecek. Hayvanın bulunduğu ortamda iyi değil.

evt iyi değil ama bakanda oyuncak olarak görüyor facedeki yorumları okusaydın bir neler diyor..hayvanı hasta haliyle vermek satmak veya takas yapmak istiyormuş..

sahiplendirme yapıp bu işi bırakmalı. takas diğer hayvana da aynı eziyeti çektirmek demek olacaktır.

abi benim yerim olsa ben alırım ama benim yerim yok biliyosun bizede yakınmış evleri..

maşallah seninkide pek tatlı hümeyra böyle bir şekerlikten neden vazgeçtiğini anlamış değilim :(

Ben istanbuldayım sahiplenirim isterseniz seve seve :)

Geri