Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı tüm ekipmanlarıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum

stalker77

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, ben de bir arkadaşımdan ölüm fanusundan kurtarmak için aldğım su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum.6-7 ay önce arkadaşım uğraşmak istemeyince bana vermişti, netten araştırarak ihtiyacı olan şeyleri temin etmeye çalışmıştım, ısıtıcısı, ısıtıcı lambası eheim filtresi. adası, ortalama büyüklükte bir akvaryumu mevcut. uvb lambası da vardı ama iki gün önce patladı. Ben işlerimin son zamanlarda çok yoğunlaşmış olmasından dolayı artık bakamıyorum, kurtarmak için almıştım ama artık ben de fazla ilgilenemiyorum. Ona hakettiği ilgiyi verebilecek biri alırsa benim de içim çok rahat edecek. Üsküdarda oturuyorum (cumhuriyet mh.) Gelip alabilecek arkadaş varsa tüm ekipmanlarıyla birlikte vereceğim..

NOT: Kendisi dişi , adı Şıpşıp, 8-9 cm boylarında ve son derece iştahlı bir hayvan

Cvp: Kaplumbağamı tüm ekipmanlarıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum

Resim koyar misiniz ?
Ayrica akvaryumun olculerini yazarsaniz iyi olur

35x35 x 25 cm ölçülerinde kare şeklinde bir akvaryum
resim yüklemeyi bilmiyorum:(

akvaryum küçük ama alan için karantina akvaryumu olur. alana hayırlı olsun şimdiden.

Şu siteye; mailto:/ fotoğrafları yükleyebilirsiniz.

Fotoğraflardan sonra ilgilenebilirim.

mailto:/20140505_201707.jpgmailto:/20140505_201721.jpg

resimleri yükledim . umarım olmuştur.

Merhaba Üsküdar da kuzenim oturuyor ve 1 ay sonra Manisa ya yanıma gelecek geldiğinde bana teslim eder eğer ekipmanları da verirsen 1 ay içinde bakması da zor olmayacaktır kendisi de daha önce bakmıştı çünkü

Arkadaşlar konu hala güncel, bir arkadaşım şıpşıpa ben bakarım deyip almıştı ama o da birkaç gün önce yakında evlenicem nişanlım evde istemiyor diyerek şıpşıpı tekrar bana geri getirdi , özellikle polat bey sizden çok özür diliyorum , arkadaşımın sözüne kandım, herneyse eğer ilgilenen varsa şıpşıp hala bir yuva arıyor:(

kaplumbagami sahiplendirmek istiyorum

Beslemek isteyen arkadaslar msj atabilir sariyer ferahevler

merhaba arkadasım bende sarıyerde oturuyorum eger şıpşıp hala sende ıse seve seve sahıplenebılırım buradan bana ulasabılırsın [email protected]

stalker77' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, ben de bir arkadaşımdan ölüm fanusundan kurtarmak için aldğım su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum.6-7 ay önce arkadaşım uğraşmak istemeyince bana vermişti, netten araştırarak ihtiyacı olan şeyleri temin etmeye çalışmıştım, ısıtıcısı, ısıtıcı lambası eheim filtresi. adası, ortalama büyüklükte bir akvaryumu mevcut. uvb lambası da vardı ama iki gün önce patladı. Ben işlerimin son zamanlarda çok yoğunlaşmış olmasından dolayı artık bakamıyorum, kurtarmak için almıştım ama artık ben de  fazla ilgilenemiyorum. Ona hakettiği ilgiyi verebilecek biri alırsa benim de içim çok rahat edecek. Üsküdarda oturuyorum (cumhuriyet mh.) Gelip alabilecek arkadaş varsa tüm ekipmanlarıyla birlikte vereceğim..

NOT: Kendisi dişi , adı Şıpşıp,  8-9 cm boylarında ve son derece iştahlı bir hayvan

Geri